Коротко про DirectX 12

directx12

На останній конференції Microsoft, творці Windows поділилися подробицями нового набору програмних інтерфейсів DirectX 12. Від попередників 12 версія відрізнятиметься кращою продуктивністю та більш лояльним ставленням до розробників.

DirectX 12 надасть розробникам ширший вибір інструментів, грамотне використання яких, в підсумку, дозволить отримувати кращу якість зображення в іграх. Щодо продуктивності розробники обіцяють, що при збільшенні швидкості рендеринґу удвічі, порівняно з 11-ю версією DirectX 12 вимагатиме вдвічі менше енерговитрат процесора, що, у свою чергу, має добре позначитися на мобільних пристроях, які зможуть справлятися з більш технологічними іграми.

Що ж до “православної” платформи, то DirectX 12 постарається ефективніше використовувати ресурси комп’ютера. Це означає, що краща картинка, яку видаватиме новий DirectX 12 не позначиться на падінні кількості кадрів. Окрім того, нова технологія дозволить створити кращі умови для розробки кросплатформових проектів для PC і Xbox One.

DirectX 12 дебютує разом із Windows 10.

Читайте також

Microsoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАПИС

Sega дражнить ПК-фанатів картинкою з Vanquish

Відполірована Bayonetta в 4К на ПК вже сьогодні!

PlayNews #285 — Project Scorpio, Bulletstorm: FCE

Характеристики Project Scorpio і інші деталі

Ігровий режим у Windows 10 офіційно підтверджено

Перші оцінки Dead Rising 4

PlayNews #265 — Microsoft, No Man’s Sky…

 • Попадюк Володя

  Я так зрозумів, що новий дірекс будуть підтримувати відеокарти в Nvidia від 4xx серії, а в АМД ситуація буде аналогічна. Думаю, що в АМД, як Mantle, буде підтримувати від 6xxx серії. Це втішає, бо з минулим дірексом такого не було. Також обіцяють, як мінімум, +50% до фпс. Це вельми радує, щож обов’язково перейду на 10, зараз юзаю 8.1. Я думаю, що 10 повторить успіх ХР, принаймі наздожене за успіхом буде як семірка(NT 6.1), так як над нею ну дуже багато народу працює.

  • Interzeroid

   Це все фігня. Тому, що всі ігри створено під Dx9 та DX11. Тому це не дасть ніякого зростання.

   • Dmytro92

    Треба ж кудись розвиватися,не стояти ж на місці. Я от памятаю що коли незнав цієї всієї фігні то в ігри гралося якось вечеліше.

    • Interzeroid

     DX12 не має ніяких нововведень, як от наприклад в DX11 (теселяція та криві Без’є). А DX12 покращує всі існуючі технології. Тобто, нічого нового.

   • Попадюк Володя

    всі нові ігри працюють на 10-11 дірекс! А нового нема, але є покращено старе!

    • Interzeroid

     Тиждень назад вийшла h1z1 – основа DX9 і його можливості. Вона, звичайно ж, може працювати на Windows 7,8 i 8.1. Але вона все одно використовуватиме DX9. Зрозуміло?

 • S1x_UA

  У PC та Xbox One є DirectX 12, а в PS4 що??

  • Interzeroid

   OpenGL ES

   • Dmitry Hryppa

    OpenGL ES – то лише мобільний стандарт.
    У PlayStation свій, інший графічний api
    Те, що на PS є OpenGL – це якийсь популярний міф. :)

    • Interzeroid

     Курва, точно. Хтось з журналістів бовкнувнаписав…
     The PlayStation 4 features two graphics APIs, a low level API named GNM and a high level API named GNMX.

Популярне