KOTOR II: перше оновлення за 10 років!

Сталося нечуване — ролівка Star Wars: Knights of the Old Republic II (або ж просто KOTOR 2), яка побачила світ ще у 2005-му, отримала масштабне оновлення у Steam. Якщо не брати до уваги кілька нікчемних післярелізних патчів, котрі виправляли десятки з-поміж тисяч баґів гри, то це перше вагоме оновлення гри за 10 років її існування (та 3 роки в базі Steam). Перелік прємнощів неабияк тішить очі та серце:

 • повноцінна робота на Mac OS, Linux i Steam OS;
 • підтримка ґеймпадів;
 • широкоформатне зображення з максимальною роздільністю у 5К (себто 5120 на 2880);
 • хмаркові збереження у Steam Cloud;
 • 37 досягнень;
 • ще купа нудних технічних подробиць;
 • і найголовніше — підтримка Майстерні Steam, що дозволить вам відразу, без зайвого довбання своїх мізків, встановити Restored Content Mod — монструозну фанатську модифікацію, яка виправляє легіон баґів та повертає значну більшість вирізаного вмісту гри.

І це просто пре-крас-но! Нарешті є змога швидко і просто довести цю видатну RPG до її “необрізаного” стану і грати зручних для себе умовах. Ну і ясна річ, з такої нагоди слід очікувати стрім KOTOR 2 — точної дати наразі назвати не вийде, але це неодмінно станеться до кінця липня.

Читайте також

Огляд Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

EA потурає ігровій пресі цінами на персонажів (ОНОВЛЕНО)

Star Wars: Battlefront II

У Star Wars: Battlefront II (2005) повернули онлайн-баталії

Star Wars: Battlefront II (2005)

Трейлер та системні вимоги Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

Star Wars Battlefront II: трейлер, дата виходу та режими

Ігровий портал Polygon ненароком викрив анонс Pillars of Eternity 2

ЩоВКіно: Грудень 2016

Стрім Tyranny | ЗАПИС

 • Хороша звістка. Люблю цю гру. Там дуже видовищні бої.

 • jaguar_arx

  якось повз мене пройшло. Тому буде цікаво стрім подивитись. Може й сам погратись захочу якось :) (В стімі вона у мене є, з якимось бандлом придбав мабуть. Скоріш за все з бандлом, бо у мене аж 9 ігор в бібліотеці, що починаються на Star Wars. Мабуть усі в одному бандлі йшли :) )

  • Oleh Kulikov

   Особисто я дуже раджу другий KOTOR. Знаю, перший в рази популярніший і вилизаніший, але друга частина підкупає якраз глибиною та фактом деконструювання Star Wars як глянцевої космоопери.

 • NGxWinGeR

  Круто! Цього року якраз перегравав першу частина вкотре вже (мабуть 5 чи 6 повне проходження, але вперше в steam з модами на покращену графіку і в 1080р). До речі 56 годин витратив, все-таки вона досить тривала =) Як тільки закінчу проходити третього Відьмака, обов’язково спробую KOTOR II (пройшов лише 1 раз до фіналу вже з Restored Content Mod’ом, за перші спроби набридали критичні баги, що не давали пройти гру). Перша частина пафосна, крута, неймовірна, проте друга частина насправді більш глибока, а персонажі ще цікавіші, особливо головний антагоніст.

 • vadvladki

  Дуже добра звістка.Вже встановлюю, тепер маю нагоду пройти в третє. Перший KOTOR був першою RPG яку я пройшов до кінця.Вона мене тоді дуже вразила.Другий KOTOR я починав проходити дуже багато разів, але повністю пройшов лише двічі. На мою думку, у першій частині краще передана атмосфера фільмів у ній відчувається дух пригод, радість від дослідження нових світів. Другий KOTOR зовсім не типовий представник всесвіту Star Wars, своєю похмурістю та атмосферою він ламає майже всі звичні стереотипи всесвіту, зберігаючи при цьому дух першоджерела.Саме через їх подібності та розбіжності я досі не можу визначити для себе яка частина краща. До речі, саме ця серія ігор дала початок однойменній серії коміксів, які на мою думку, є однією з кращих серій коміксів за мотивами Star Wars.

 • NGxWinGeR

  Сумно, що в грі не працює Nvidia DSR… я сподівався пограти в 4К в цю гру… Ну але 1080р теж нормально, через налаштування в Nvidia Control Panel виставив для гри примусове 32 AA, 2 SSAA – і зображення як цукерочка для такої давньої гри)) В цьому великий + перегравання досить давніх ігор на сучасному пк – можна викручувати налаштування так, як на момент виходу гри не було змоги)) Не забувайте підписатися в steam workshop на The Sith Lords Restored Content Modification. А от планету M4 не варто ставити, квест там нудне гаяння часу, тому розробники не просто так вирізали її з фінальної версії гри.

 • boguslav boguslavovch

  верніть кнопку – лайк… її аж кортить натиснути

Популярне