Крафтинґ у Fallout 4 не є обов’язковим

Fallout4_E3_ReadytoGo

Побачивши на останній Е3 презентацію просунутої системи крафтинґу, яка буде присутня у Fallout 4, багато фанатів серії, напевно, дуже зраділи можливості змайструвати власну зброю та збудувати свій табір на території пост-апокаліптичного Бостону. Утім, не кожен дорослий ґеймер може витратити на гру 400 годин свого життя, тому питання «А що як я обійдусь без крафтинґу?» залишалося. На щастя, сьогодні компанія Bethesda запевнила нас у тому, що крафтинґ у Fallout 4 не обов’язковий.

В інтерв’ю порталу GamesRadar голова компанії Піт Гайнс (Pete Hines) сказав про крафтинґ таке:

Це заняття абсолютно необов’язкове, робиться за власним бажанням. Якщо ви хочете просто виконувати квести і проходити сюжет, можете спокійно ігнорувати крафтинґ або займатися ним в тій мірі, яка зручною для вас.

Ви можете грати у Fallout 4 і навіть не помітити цієї можливості. Хоча якщо ви знайдете її, то будете здивовані: «Вау, а це досить весело. Хочу ще!»

Як вам такий підхід до свободи гравця? Нова Fallout, до речі, виходить 10 листопада, тож до релізу залишилось не так вже й багато часу.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Oleh Kulikov

    Та невже!
    То що ж виходить, навіть VATS буде необов’язковим, і використання кнопки ходіння, і песик, і розвиток амурних стосунків?…
    Дивá!

  • вадім полюхович

    Крафтинг і так був необов’язковий. Не треба тут нам кожну найменшу новину про ф4 виставляти.