Left Alive — нова гра у всесвіті Front Mission

Учора на Tokyo Game Show 2017 під час закритої прес конференції Sony представники Square Enix здивували журналістів анонсом стрілянки з елементами виживастика Left Alive. От тільки на додаткову інформацію поскупились, обмежившись лише тизером та коротким описом.

Поки що відомо тільки те, що події гри розгортатимуться між Front Mission 5 та Front Mission Evolved. Тутешня історія хоч і буде здебільшого лінійною, але дозволить вам у певних ключових ситуаціях вплинути на долю трьох головних героїв. Втім, поки невідомо, як саме розробники це реалізують.

Як вже було сказано, Left Alive — це суміш виживастика і шутера, однак автори наголосили, що зосередять увагу на елементах виживання, а перестрілки на велетенських бойових роботах (та поза ними) — річ другорядна, та ще й швидко закінчуватиметься, якщо гравець не приділятиме достатньо уваги своєму сталевому гіганту.

Навідається ця гра в Steam та на PlayStation 4 наступного року. Точної дати поки не називають, посилаючись на те, що гра готова тільки на 50%. Нам же залишається тільки чекати схрестивши пальці: хоч команда навколо гри зібралась добротна (один тільки Йоджі Шинкава, дизайнер персонажів Metal Gear, чого вартий), але слава за серією закріпилась не найкраща після виходу останньої гри.

Читайте також

Take-Two анонсували створення видавничого підрозділу Private Division

Private Division Logo

Обираємо розчарування року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо перевидання року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Switch сягнув відмітки у 10 мільйонів проданих консолей

Nintendo Switch

One Piece: World Seeker вийде на Заході у 2018

One Piece

Обираємо доповнення року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Карткова гра The Lord of the Rings взимку вийде в дочасний доступ

The Lord of the Rings

Класичні ігри серії Street Fighter вийдуть одним набором

  • Ilya Pikovets

    Front Mission Evolved имела не самую передовую графику, но сюжет и сами роботы игру очень вытаскивают. Прошёл с удовольствием. Эту игру жду.

  • Alexandr Savchuk

    интересно выглядит

Популярне