Left Alive — нова гра у всесвіті Front Mission

Учора на Tokyo Game Show 2017 під час закритої прес конференції Sony представники Square Enix здивували журналістів анонсом стрілянки з елементами виживастика Left Alive. От тільки на додаткову інформацію поскупились, обмежившись лише тизером та коротким описом.

Поки що відомо тільки те, що події гри розгортатимуться між Front Mission 5 та Front Mission Evolved. Тутешня історія хоч і буде здебільшого лінійною, але дозволить вам у певних ключових ситуаціях вплинути на долю трьох головних героїв. Втім, поки невідомо, як саме розробники це реалізують.

Як вже було сказано, Left Alive — це суміш виживастика і шутера, однак автори наголосили, що зосередять увагу на елементах виживання, а перестрілки на велетенських бойових роботах (та поза ними) — річ другорядна, та ще й швидко закінчуватиметься, якщо гравець не приділятиме достатньо уваги своєму сталевому гіганту.

Навідається ця гра в Steam та на PlayStation 4 наступного року. Точної дати поки не називають, посилаючись на те, що гра готова тільки на 50%. Нам же залишається тільки чекати схрестивши пальці: хоч команда навколо гри зібралась добротна (один тільки Йоджі Шинкава, дизайнер персонажів Metal Gear, чого вартий), але слава за серією закріпилась не найкраща після виходу останньої гри.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Приєднуйся до обговорення →
  • Ilya Pikovets

    Front Mission Evolved имела не самую передовую графику, но сюжет и сами роботы игру очень вытаскивают. Прошёл с удовольствием. Эту игру жду.

  • Alexandr Savchuk

    интересно выглядит