LEOGAMING та IBox дарують бонуси за поповнення Lineage 2 та Point Blank

Український сервіс моментальних платежів IBox та агрегатор платежів LEOGAMING розширюють свої володіння і найближчим часом в понад 5000 IBox-терміналів по всій Україні з’явиться можливість поповнення внутрішньоігрових рахунків надвідомих онлайн ігор  Lineage 2 та Point Blank.

Також, в період з 16 травня по 16 червня 2016 року, поповнюючи Point Blank або Lineage 2 у терміналах IBox ви отримаєте нічогенький бонус, у вигляді додаткових 10% від кожного платежу, що є не тільки хорошою нагодою зекономити грошенят, а й мотивацією згадати про свої старі ігрові акаунти, що припадають пилюкою поки ви розкидаєте карти в Hearthstone.

«Ці ігри давно отримали визнання як серед українських ґеймерів, так і у всьому світі». Наша акція –  черговий крок до того, щоб зробити  поповнення улюблених ігор не тільки зручним та доступним, а ще й вигідним!» – заявили у LEOGAMING.

Легендарна Lineage 2  презентації не потребує, адже понад 10 років гра утримує пальму першості залишаючись найпопулярнішою MMORPG на території України та всього СНД. Онлайн-шутер Point Blank, створений тими ж хлопцями з NCSoft, в свою чергу, є непоганою мережевою стрілянкою, що добряче доповнила і модифікувала стандартну систему боїв між двома фракціями, даруючи безліч фану мільйонам гравців по всій планеті.FB 13.05 4

IBox – це сервіс, що дозволяє швидко, доступно та надійно оплатити послугу, необхідну саме вам. Послуги, що охоплюють багато сфер повсякденного життя людини, від поповнення ігрового акаунта до поповнення банківської карти, доступні клієнтам IBox з 2006 р. З IBox завжди по дорозі! Понад 5000 терміналів IBox ви зустрінете всюди: в найбільших роздрібних і автозаправних мережах, в магазинах «біля дому» по всій країні.

Компанія LEOGAMING – лідер на ринку поповнення рахунків онлайн-ігор та ігрових сервісів, що  працює з 2010 року. У співпраці з головними українськими та зарубіжними платіжними системами, вони забезпечують надійне та безпечне зарахування коштів на рахунки користувачів, доступність поповнення на будь-якому терміналі на вигідних умовах та працюють над залученням на український ринок провідних світових видавців та розробників ігрового контенту.

 


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →