Mafia: The City of Lost Heaven знову продається, але тільки у GOG

Сьогодні стара добра Mafia знову стала доступною для придбання, щоправда винятково у крамниці GOG.

П’ять років її не можна було знайти в продажу, після того як вона зникла зі Steam без жодних пояснень. Звісно, цьому неабияк втішилися перекупники, а окремі шанувальники не жалкували й сотень доларів, щоби придбати гру.

Зате тепер всі любителі класики та ті хто з певних причин досі не знайомий з Mafia: The City of Lost Heaven, можуть придбати гру і зберегти її собі десь на носії (славімо GOG та їхню політику повної відмови від DRM!). Проте варто зауважити, що деякі проблеми з ліцензуванням музики все ж не вдалося вирішити остаточно, тому в грі присутній виключно оригінальний саундтрек.

Відсвяткувати це грандіозне повернення і вкотре подякувати розробникам дзвінкою монетою можна тут.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Просто прекрасна новина) Жаль, що порізали музику, не розумію цього, враховуючи що відео контент наче немає таких короткочасних контрактів. Хоча умілці мали б випустити власний патч з вирізаним контентом, так як це з GTA VC було і SA.

  • Який відео-контент?) Ліцензія на кожен конкретний трек має окрему тривалість ліцензування

   • Тобто, якщо візьмемо Вартові Галактики або Залізну людину, то через якийсь довгий період Marvel знову буде платити за музику?

    • Багато музичних лейблів належать кіношним/медійним компаніям/конгломератам (WB, наприклад), тому їм взагалі нічого ліцензувати не треба, треки і так по праву їх. А якщо не належать, то вони платять одноразові виплати самим музикантам, адже з фільму музику ти вже ніяк не випелиш, тому порівняння не коректне.

     В іграх же все складніше. Можна музику орендувати, можна скласти довгостроковий контракт, можна купити безстрокові права. Це вже залежить від розробників/видавців і т.д.

  • >Жаль, що порізали музику

   У Мафії другій так само було. Так мало музики залишилось, що набридало по радіо слухати одне і те ж

 • sixshooter

  Маю ще ліцензійний джевел з бородатих часів)

 • Прекрасна новина і прекрасна гра. Щодо музики, то під час поїздок в авто можна згортати гру, вмикати плейлист (я нещодавно слухав саундтрек Мафії на Google Play Music) і продовжувати грати)