Mass Effect: Andromeda не матиме сезонної перепустки

Учора зʼясувалося, що майбутні власники Mass Effect: Andromeda не матимуть нагоди придбати сезонну перепустку — передчасний дозвіл на безкоштовне завантаження усіх доповнень до гри, що вийдуть згодом.

На звернення фаната до Аарона Флінна щодо наявності відповідної сезонної перепустки генеральний директор Bioware відповів просто: «Ні». Після подальших питань про склад майбутніх доповнень Аарон написав: «Пізніше ми розповімо про це більше :)».

Titanfall 2, одна з останніх ігор, виданих Electronic Arts, також не має сезонної перепустки. Натомість усі доповнення дістануться покупцям безкоштовно. Чи буде також із Mass Effect: Andromeda? Дізнаємось у найближчому майбутньому.

Mass Effect: Andromeda — четверта гра в серії Mass Effect. Забавка безпосередньо не повʼязана з попередніми, але її події розгортатимуться у тому же всесвіті, в галактиці Андромеди. Вихід гри відбудеться 21 березня 2017 року. Список підтримуваних платформ: ПК під управлінням Microsoft Windows та ігрові консолі Xbox One і PlayStation 4.

Читайте також

Обираємо розчарування року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо рольову гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Mass Effect: Andromeda вже не отримає ні патчів, ні DLC

PlayNews #297 — Mafia III, Mass Effect: Andromeda…

Огляд Mass Effect: Andromeda

Хакери обійшли захист Mass Effect: Andromeda

PlayNews #282 — Mass Effect: Andromeda, System Shock 3…

Порадник ґеймера: Березень 2017

 • Михайло

  Дуже сумніваюсь, що доповнення будуть безкоштовними, скоріше буде, як в інквізиції.

 • Negwereth

  Можливо, мультиплеєрні аддони будуть безкоштовні, а сюжетні – по 10-20 доларів.

 • або ЕА перетворилась у компанію добра і роздаватиме длс безкоштовно, а гра коштуватиме до 30 дол

  • Negwereth

   Швидше Bethesda анонсує TES6 ніж таке станеться. Коштувати буде так само 60 доларів, а от на рахунок DLC маю різні думки і сподівання. І одне з них — що ЕА таки врахує загальний досвід і зробить ставку на мікротранзакції для мультиплеєра.

   • Продовжуючи тему сподівань щодо Андромеди, то буде смішно, якщо людям не сподобається кінцівка гри, і розробники будуть патчами виправляти)

    • Negwereth

     Тут діло таке, кінцівки перших ігор теж були доволі неоднозначні, але нити люди почали тільки про третю. Чому? Бо трилогія і ті закінчення все одно давали простір для сюжетних маневрів. Так само й тут, Андромеда лише початок нової серії, там будь-яке закінчення може бути.

  • Михайло

   Нині була знижка в 30%, половину ваших вимог виконано.

 • Хрюнт

  Гм, торрент едішн за півроку-рік після виходу – накращий варіянт.

Популярне