Medieval Engineers вийшла у Steam Early Access

maxresdefault

Розробники зі студії Keen Software House, яка може бути вам відома за гру Space Engineers, запустили свій новий проект у програмі дочасного доступу Steam. Цей новий проект — симулятор архітектора/інженера Medieval Engineers. Тепер побудувати власний замок, а потім вщент зрунувати його катапультою зможе будь-який власник гри.

Для того, щоб розважити себе у цій пісочниці, тут передбачені усі можливості. Будувати можна різноманітні споруди, якими потім можна хвилинку потішитись і зруйнувати. Що ж до руйнувань, то тут на власників Medieval Engineers чекає велика приємність. Розробники дуже відповідально віднеслись до моделі пошкоджень і руйнувань об’єктів, щоб зробити її такою, якою вона є в реальному житті.

Наразі у дочасній версії проекту доступний лише один режим — творчий. У ньому гравцям даються необмежені ресурси, невразливість і можливість літати. Словом тут є все для того, щоб будувати цікаві споруди, не хвилюючись про нестачу ресурсів. З часом розробники обіцяють додати режим виживання, в якому вже потрібно буде чесно добувати ресурси, турбуватись про те, щоб вони не закінчувались і збудувати собі притулок.

Коли вийде фінальна версія гри наразі невідомо.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Головне щоб дії гравця були максимально необмежені