Microsoft пропонує гравцям повертати ігри з Xbox Live за 10% вартості

xboxoneheader

Microsoft проводить опитування серед користувачів Xbox Live, чи хотіли б вони повертати ігри які вже пройшли, або які просто набридли за 10% від вартості, за якою гра була придбана.

Якщо б у вас була можливість повернути цифрові товари зі своєї бібліотеки до магазину за 10% вартості товару, ви б нею скористались?

На мій погляд, подібний хід не прикрашає і без того не ідеальну репутацію консолі та корпорації Microsoft загалом. Тільки подумайте, ви придбали гру за 30$, а повернути зможете лише 3$. Воно взагалі того варте? Пишіть свої думки стосовно такої „щедрості“, нам цікава точка зору кожного.

xboxonefooter


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • golfimbul

  “На мій погляд, подібний хід не прикрашає і без того не ідеальну репутацію консолі та корпорації Microsoft загалом. Тільки подумайте, ви придбали гру за 30$, а повернути зможете лише 3$. Воно взагалі того варте?”

  Замість того, щоб пройдена чи набридла гра валялась у нескінченній бібліотеці, можна отримати 10% її вартості. Чого б це мало псувати репутацію Майкрософт?

  • Vrmndt

   Очевидно тому, що Святик у нас хейтер. От і все. Повернення вже ПРОЙДЕНОЇ чи ОСТОГИДЛОЇ гри, навіть за 10% це краще ніж нічого.

 • Ggen

  як би хто не розцінював такий крок, але сама можливість повернення, хоч і такої малої частки, виглядає не погано, адже ніхто не змушує користуватись таким опціоналом, багато кому подобається бачити в своїй бібліотеці купу ігор, навіть якщо до них ніколи не повернешся

 • Vi Games ;)

  Мене більше цікавить з чиєї кишені буде йти повернення тих 10% вартості =)