«Місія неможлива 5» — дебютні постер і тизер

У мережі з’явився дебютні постер і тизер фільму «Місія неможлива 5». У п’ятій частині популярної франшизи американський актор Том Круз, який вже розміняв піввіку, повернеться у ролі спецагента Ітана Ганта, готового до чергової місії всесвітньої ваги. Офіційного синопсису ще не існує, — натомість можемо тішитись першим офіційним постером, який переконує нас у тому, що за роки відпочинку Ітан не втратив своєї крутості.

Screenshot_1

А тепер обіцяний тизер, з якого можна дізнатись, що у п’ятій частині «Місія неможлива» нас знову чекають круті екшн-сцени, що вплутані в конфлікт світового масштабу.

До своїх ролей повернуться також Джеремі Ренер та Саймон Пеґ, що дебютували у попередньому фільмі — «Місія неможлива: Протокол Фантом». Останній, до слова, став найуспішнішим у всій серії, зібравши у світовому прокаті майже 700 мільйонів доларів.

Всесвітня прем’єра стрічки «Місія неможлива 5» нещодавно була перенесена на більш ранній термін — замість 25 грудня 2015-го на 31 липня того ж року. Українські глядачі почекають до 6 серпня. Також нещодавно було повідомлено про завершення зйомок. А відтак зараз усі старання творців спрямовані на монтаж.

Читайте також

У новому тизері Bombshell зустрічаємо „старого друга“

Тизер Detroit: Become Human [UA]

Доповнення Hearts of Stone для Witcher 3 отримало дату релізу

Ubisoft дражнить новою інформацією стосовно The Division

Про шлях Shenmue 3 знімуть документальну стрічку

Новий похмурий тизер Cradle

Тизер Rise of the Tomb Raider

Stoic тизерять The Banner Saga 2

 • Ggen

  о май гад! не знаю чому, але ніколи надто не любив МН

 • Ender

  О май гад! Я і не очіквува що буде вже 5 частина. чекаю з нетерпінням! перші чотири були досить вдалими.

  • Теж дуже чекаю. Перші три були так собі, але «Протокол Фантом» дуже вдався. А в залі IMAX це виглядало ще неймовірніше. Особливо сцени на Хмарочосі і з піщаною бурею.

   • PATRIOT_KR

    Ну і сценою вибуху кремля ^_^

   • Андрiй Корзаченко

    “Перші три були так собі”
    Ох уж это молодое поколение…

 • Traveler

  o m g ._.

 • PATRIOT_KR

  Том Круз досить добре тримає форму.

Популярне