«Микита Кожумʼяка» ставить нові рекорди у міжнародному прокаті

Першими закордонними країнами, яких дістався український мультфільм «Микита Кожумʼяка», стали Польща та Туреччина. У міжнародному прокаті анімаційний фільм носить назву The Dragon Spell.

Перші вихідні принесли «Микиті» 637 023 польські злоті і 423 552 турецькі ліри, що загалом складає понад 7 мільйонів українських гривень. Кількість глядачів перевищила 70 тисяч осіб.

«Ми дуже хвилювалися, як міжнародний глядач сприйме український мультфільм, адже для України це перший досвід. Перші відгуки дуже позитивні, тому ми з нетерпінням чекаємо, як відреагують на нашого Микиту в інших країнах!», — зазначив Дмитро Белінський, продюсер мультфільму «Микита Кожумʼяка».

«Всюди діти правильно сприймають добре, смішне й хороше. Вони сміються і переживають за героїв, як і українські дітлахи. Наприклад, переживали, щоб Микита не повірив відьмі», — розповів режисер мультфільму Манук Депоян.

Наступними країнами, куди потрапить «Микита Кожумʼяка», стануть Вʼєтнам, країни Балтії, Казахстан і Угорщина.

Нагадаємо, що в Україні «Микита Кожумʼяка» зібрав понад 5 мільйонів гривень за перші вихідні та 12 мільйонів гривень загалом. Кількість глядачів перевищила 200 тисяч осіб.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • так і не зрозумів які рекорди Микита поставив

  • BogdanBLv

    Можливо зібрав суми в прокаті, яких наші мультфільми ніколи ще не мали??

  • mrSparky52

    Радий, що попри невтішні реалії, перспективні кінокартини та мультфільми нарешті почали з’являтись, хоч і поки дещо несміливо