На PSX показали оновлену версію трейлера Death Stranding

Перший день PlayStation Experience 2016 потішив нас багатьма трейлерами та анонсами. Одним із найочікуваніших проектів, на які захід пролив світло, став загадковий твір Хідео Коджіми Death Stranding. Ця гра отримала окрему панель на PlayStation Experience, завдяки чому ми змогли побачити розширену версію трейлеру, показаного під час цьогорічної The Game Awards.

Як можна зауважити, розширена версія має іншу звукову доріжку. Чи має це на меті натякнути на щось, покаже тільки час, а спеціально для тих, кому прийшлася до вподоби музика, а не пошук глибинного сенсу, вже зараз доступне передзамовлення вінілового синґлу.

На питання про значення немовля, яке вже стало постійним атрибутом ігрових відео, Коджіма не відповів. Що ж, так само почекаємо.

Також під час панелі зʼясувалося, що гра використовує рушій Decima від Guerilla Games, як і Horizon: Zero Dawn.

Коджіма вміло користується своїми знайомствами в ігровій індустрії: спочатку поява на церемонії Джефа Кілі, тепер — на заході Sony, яка, до речі, виступатиме видавцем його нового проекту. Усе це свідчить про те, що за десятки років японський геній нажив собі більше друзів, аніж ворогів.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Імо, без музики було краще

  • Ggen

    згоден, перший варіант більше сподобався

  • Mista B

    А звідки ви взяли що це “оновлений”/”розширений” трейлер, а не просто тейлен №2.На мою думку, це більш приземлений трейлер, хоча і доіі фіг його знає про що гра. Але пояса Мадса Міккельсена зайшла класно!

  • Михайло

    Знову якусь чортівню ліпить, але заінтригував.