Найбільший ігровий сайт обрав „Гру року”

12 січня, 2014, sem07
20

Все минає. Нещодавно ми попрощалися із 2013 роком, який, з погляду ігроіндустрії, виявився дуже насиченим. І от найбільший ігровий сайт підвів підсумки року, що минув.

Титул „Гра року” від IGN отримала The Last of Us від студії Naughty Dog. У номінації були також Grand Theft Auto V, BioShock Infinite, The Legend of Zelda: A Link Between Worlds, Tomb Raider, Gone Home, Dota 2, Super Mario 3D World, Tearaway, Device 6.

Коли справа дійшла до мого голосу за Гру Року, у мене не було сумнівів. Решта номінантів можуть бути зразковими у своєму середовищі, але факт полягає в тому , що The Last of Us — це неповторний ігровий досвід, який трапляється раз в покоління, і який майстерно об'єднує в собі історію, ґеймплей і персонажів у щось велике і значиме для індустрії“, — Колін Моріарті, журналіст IGN.
The Last of Us — це шедевр. Я маю на увазі якщо підібрати одне слово, щоб описати цю гру, то це слово підходить найбільше. Це гра, яка пройде перевірку часом, і коли ми будемо говорити про ігри, які струснули індустрію і змінили думку людей про ігри ми будемо говорити про The Last of Us“, — Ґреґ Міллер, журналіст IGN.
8
sem07
АВТОР
sem07 Адміністратор
 • 20 відгуків

 • Залиште коментар...
  • shurik 8 міс. тому

   так она будет на ps 4?

   и ещё бог войны 3 туда бы

   и можно было бы покупать ps4

  • dantes_21 8 міс. тому

   Я згоден з цією номінацією, сам віддав свій голос за The Last of Us. Нерозумію чому так багато голосів віддали за GTA можливо всі справи в піарі та відомості як серії так і компанії, але як на мене вона вражає лише своєю масштабністю і все на цьому, останнє ми вже бачили. Тоді як в The Last of Us є цікавий сюжет, атмосферність, емоційні персонажі, оригінальний ігролад. Тому, в The Last of Us є все, що я хочу бачити у відеоіграх. (нажаль, не грав ні в першу, ні в другу гру, але все ж слідкував за обома, сподіваюсь в майбутньому пограти в обидві)

   • В ГТА 5 бомбезний сюжет,так що не переймай манеру в негравших у цю гру людей,і не кажи,що там немає добротного сюжету,а тим більше,що його там взагалі немає.

  • Deformal 8 міс. тому

   Щиро кажучи, чхати я хотів на IGN. Цей "найбільший" сайт являється консолеорієнтованим.

   Ви краще опублікуйте свій огляд переможців голосування.

   • Versus Deformal 8 міс. тому

    Бо на ПК нема ігор, чого на нього орієнтуватись

   • "Цей "найбільший" сайт являється консолеорієнтованим".

    і це що,погано?

    • Мені не цікаві консолі, якщо чесно. Мені цікаві ігри, що будуть на ПК. А кілька разів важливі новини про ПК ігри (Civ 5, наприклад) вони не повідомляли, бо вони не дуже за ПК слідкували. Можливо, зараз щось змінилося?

     • А вони мусять писати про те,що хочеш ти?Люди виконують свою роботу,і консольщикам це цікаво.Є багато сайтів,котрі є такими ж популярними,на котрих є новини в основному для ПК.

      • Якби IGN позиціонувала себе, як консольний сайт, то претензій би не було. Але справа в тому, що IGN позиціонує себе як мультиплатформенний сайт, але виявляється з ухилом на консольки. Той же Eurogamer (який позиціонує себе як теж мультиплатформенним) є більш адекватнішим.

       Тому для мене IGN не авторитет.

   • Ceresus Deformal 8 міс. тому

    І нехай. Особисто для мене IGN, Eurogamer, Gameinformer і звісно ж PlayUA є найбільш об'єктивними. В першому працюють досить хороші журналісти/г(ґ)еймери, які майже завжди точно висвітлюють позитивні та негативні сторони тієї чи іншої гри. І з їхньою номінацією повністю згідний, сам голосував за The Last of Us. 5 частина автовикрадача в моєму особистому списку (хоча кому до нього є діло) на почесному 2 місці.

  • kolian1595 8 міс. тому

   Один із нас це класна гра душевна таке що за живе зачіпає я грав пройшов і можу сказати що вона класна. А от кінцівка погана ))

   • Я би не сказав, що кінцівка погана. Можливо там не такий хепіенд, як хтось очікував, але від цього її поганою назвати в мене язик не повернеться.

  • StrSimon 8 міс. тому

   Мені лише шкода, що до їхнього списку номінантів не війшла Metro: Last Light

  • judge_arm 8 міс. тому

   дві ігри дуже класні gta5 і the last of us, але погоджуюсь з IGN.. Нарахунок gta, ми вже таке бачили, так все крутіше сюжет, графа, можливості, тревор)… The last of us щось нове..

  • xz_SLIM_zx 8 міс. тому

   Я радий за псів. У них поганих ігор немає. Зо Анчартед, що Останні з нас є чудовими іграми)