Наймасштабніша битва на честь 25-ої річниці серіалу «Могутні Рейнджери»

28 серпня 1993 року день, коли на екранах телевізорів вперше з’явилися Могутні Рейнджери. До 25-ої річниці серіалу, канал Nickelodeon випустив трейлер, у якому анонсував найбільшу битву усіх часів.

Вже вийшло понад 850 епізодів, а ідеї для наступних серій ще й досі не скінчилися. З тизеру ми можемо дізнатися, що це буде спеціальний випуск.

Сюжет максимально епічний. Super Ninja Steel Rangers зіткнулися з найсильнішим ворогом — армією клонів самих Рейнджерів. Аби перемогти у битві, вони звертаються до старої гвардії по допомогу.

Вже зрозуміло, що у спеціальному випуску ми побачимо легендарних Томмі (Jason David Frank), Вес (Jason Faunt) та Кет (Catherine Sutherland). Хто ще приєднається до битви — поки не зрозуміло.

Є вірогідність, що ми побачимо Томмі у декількох його класичних костюмах. У трейлері показали його перетворення у Black Dino Thunder. Також він використовує канонічну Green Mighty Morphin броню.

Серія присвячена 25-ій річниці Power Rangers вийде 28 серпня на американському телеканалі Nickelodeon. Коли до нас дійде її переклад невідомо.

Читайте також

ЩоВКіно: Березень 2017

Відьмак з’явиться у Monster Hunter: World

The Witcher

Wargaming та «Белавіа» презентували новий Танколіт

World of Tanks

Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

gta V

World of Warships отримала нагороду YouTube Ad of the Year

World of Warships

Трохи деталей про Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

14 хвилин ігроладу The Outer Worlds

The Outer Worlds

У Fortnite з’явиться «Творчий режим»

fortnite creative

Популярне