Насувається другий бета-тест World of Warships

Компанія Wargaming повідомила про другі за рахунком бета-вихідні військово-морського MMO-екшену World of Warships, які відбудуться 24-25 січня. Окрім техніки, яка була доступна під час минулого бета-тестування, цього разу учасники зможуть випробувати в бою авіаносці.

Данило Волков, керівник розробки World of Warships, прокоментував це так:

“Перші бета-вихідні мали приголомшливий успіх. Для другого тесту у грі з’явиться аналог танкових екіпажів — командири, а також, мабуть, найбільш очікуваний клас кораблів — авіаносці, з притаманним тільки їм ігровим процесом, побудованим за принципом стратегії в реальному часі.”

У розпорядженні гравців будуть чотири класи техніки, що складалася на озброєнні Японії та США. Крім лінкорів, крейсерів та есмінців, в боях братимуть участь авіаносці з трьома типами авіагруп: винищувачами, торпедоносцями і бомбардувальниками.

Учасникам другого тесту буде доступно десять рівнів техніки. На верхніх рівнях гравців чекають легендарні військові кораблі, такі як “Ямато”, “Флетчер”, “Пенсакола”, “Могамі” і “Нагато”.

На додаток до цього, у грі з’являться командири, загони і модернізації — аналоги екіпажів, взводів і додаткового обладнання у World of Tanks, відповідно.

Читайте також

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Колекція техніки World of Tanks поповнилася італійськими машинами

World of Tanks

Танкові бої тепер і в доповненій реальності

MSI та Wargaming підготували спецверсію ноутбука MSI GP62M

Wargaming і Альфа-Банк Україна випустили картки для ґеймерів

Cтрім Battlefield 1 Beta | ЗАПИС

Відбувся реліз довгоочікуваної космічної стратегії Master of Orion

Wargaming збере у Києві представників ґеймдеву з усього світу

Популярне

error: Сорян