Неочікуваний дует — Telltale Games та Marvel Entertainment

Telltale Games повідомила про своє партнерство з Marvel Entertainment. Готується поки що неназваний проект, який вийте в 2017 році. Видно, що Marvel хоче ще більше розвинути свій кіновсесвіт і ставиться до цього дуже серйозно: нові TV-проекти, ще більше супергеройського кіно, домовленість із Sony про Людину-Павука, а тепер ще й пригода від Telltale Games.

Telltale Games та Marvel Entertainment

Відома ігрова студія зараз працює над Game of Thrones, , Minecraft: Story Mode та готує до виходу нові сезони The Walking Dead, The Wolf Among Us і абсолютно новий оригінальний проект. Лиш би розробники не пожертвували якістю продукту за такої кількості роботи.

Як на мене останні проекти студії виглядають вже не настільки цікавими, як це було колись, приїлися. А як ви вважаєте? Пишіть у коментарях.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Станислав Яворский

  Не знаю,як на мене то вже шиза) У TellTale добре виходить робити проекти,наближені до реальності. А Марвел – у них таким і не пахне) Та і краще хай уже механіку змінять чи варіативність додадуть,а то 17 року вони всім оскому наженуть

  • Вова Собко

   До 17? Та вже потроху люди втомлюються від кіна Т елтейлівців… В активних проектах немає тієї фішки. що зачіпала в перших Ходячих.

   • snumryk

    Borderlands – дуже гаряча штучка, тому ні, рівенб вони тримають.

  • Ага… Бордотейлз дуже наближена до реальності і дуже погана….

  • Pavel Nechay

   ходячі мерці наближені до реальності? 5 сезонів сидіння в хаті коли кругом ходят зомбаки то РЕАЛЬНІСТЬ?