Nexon, горіти тобі в пеклі

Компанія Nexon вирішила зробити free-to-play стрілянку разом з аніме студією Production I. G. за манґою Ghost in the Shell автора Koukaku Kidoutai.

Там ідеться про світ, де широко розповсюдилися комп’ютерні мережі та кібертехнології. Але це створило не лише нові можливості, але й нові загрози для людей, оскільки практично усі вживили собі різноманітні нейронні імпланти. І в головній ролі 9-й Відділ, секретний підрозділ з дуже широкими повноваженнями для захисту країни.

У Ghost in the Shell ми будемо грати за кіборгів з усілякими цяцьками. Гра з’явиться на світ десь в першому кварталі 2015 року ексклюзивно для ПК.

P. S.  Поки що це все виглядає, як шмат лайна і плювок в душі фанатів серії, а Nexon, як на мене, дуже поганий розробник, але непоганий видавець.

Читайте також

Огляд фільму “Привид у броні”

ЩоВКіно: Березень 2017

Quake Champions може стати умовно-безкоштовною

Evolve стає умовно-безкоштовним

E3 2016: подробиці The Elder Scrolls: Legends

Detroit: Become Human — новий проект Quantic Dream

Перший ігролад LawBreakers

Стрім Satellite Reign (ЗАПИС)

 • ilior

  Прочитав про “киборгів з усілякими цИцьками” через головне зображення. Здається я збочинець

  • Павло Іванов

   Це нормально))))

  • збоченцем ти був би, якби угледів десь там прутники

  • Virake

   все правильно ти прочитав. в аналогічному аніме-серіалі вони були присутні у великій кількості. часом навіть дуже недоречно.

 • Interzeroid

  Не розумію, а чому автор статті так розхвилювався за якусь free-to-play. Вийде то й вийде. Вас же не змушують в неї грати.

  • Павло Іванов

   Не люблю коли по класиці випускають шлак.

   • Interzeroid

    А це претензії до власників товарного знаку. Так само, як із термінатором. Всі обурені, що випустили 3, 4, ще випустять 5. Але ніхто не обурений, що Камерон продав права на Термінатора.

    • 4 Термінатор дуже навіть непоганий. Просто його не треба було називати Термінатором. Чудове самодостатнє кіно. А 3 частина — висер.

     • Interzeroid

      Мені і 3, і 4 сподобалися. Але тут дещо не про те.
      Тут про те, що намагаються продати певний продукт саме під певною маркою. Тобто, цей фільм саме тому назвали Terminator:Salvation, бо знають, що це марка, яка добре продається. А якби продавали під назвою Robot War – то касові б збори були б нижчі, швидше за все. При цьому ніхто не засуджує Камерона, який заробив на продажі прав на Термінатора, але майже всі засуджують людей, що знімають нового Термінатора, бо вони хочуть теж заробити гроші.
      Ситуація з цією мангоюгрою аналоґічна – власників торгової марки не засуджують за те, що заробляють на подажу гроші, а нексон засуджують, за те що купив цю тм і хоче на ній заробити гроші.

     • Твоя правда. Але бувають дива… Може, з цього щось добре вийде?

     • Павло Іванов

      Будемо надіятися на це)))

 • Interzeroid

  Саме цікаве, що ніхто не помітив, що гра нагадує Blacklight: Retribution. Тут і мехи, і схожа футуристична зброя, і бачення крізь стіни.

Популярне