“Незламна” відеоогляд фільму

Останнім часом український кінематограф все частіше дає про себе знати, що не може не радувати, цілком можливо, вже скоро українці зможуть регулярно насолоджуватись в кінотеатрах не лишень іноземною продукцією, а і фільмами власного виробництва. Стрічка  «Незламна» теж мала би підтвердити цю тенденцію, хоч його і не можна назвати власне українським. Проте після виходу на екрани фільм отримав цілий вал негативних відгуків, як від російських глядачів так і від українських. Чи заслужені  гнилі томати на адресу цього фільму і піде далі мова в нашому огляді.

Також можете почитати наш текстовий огляд цієї стрічки.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Наявність оглядів фільм – це круто. Не думайте, що я невдячний, але я вважаю, що огляд мусить виходити під прокату, щоб уже тоді огляд допоміг вирішити глядачеві, чи йти йому на фільм

  • Наявність оглядів фільм – це круто. Не думайте, що я невдячний, але я вважаю, що огляд буде більш актуальним, якщо виходитиме під час прокату. Уже тоді огляд допоможе вирішити глядачеві, чи йти йому на фільм.

    • Слушне зауваження, але автори видива ще вчаться і розбираються, а ми запостили їхню роботу, аби показати рівень якості та з’ясувати чи авдиторії таке цікаво.

  • PaShKoMeTR

    дякую)) підписався на них

  • Не погано. Підтримую, підписався на канал.