No Man’s Sky отримала величезне оновлення

Горезвісна студія Hello Games випустила велике оновлення No Man’s SkyFoundation Update. Таку назву обновка носить завдяки доданню основ будування баз у гру, а також через упевненість розробників, що це оновлення стане основою для подальших змін. Латка оновить гру до версії 1.1.

rsz_book-desktop-2

Перше нововведення: три ігрові режими, що відрізняються набором правил. Нормальний режим пропонує вже знайомий розслаблений досвід досліджування, творчий режим дозволяє мандрувати всесвітом без обмежень та будувати великі бази. Сутність третього режиму — режиму виживання — зрозуміла з назви.

Головними смаколиками оновлення є можливість будувати бази та фермерство. Побудова прихистку відбувається за допомогою модулів і прикрас. Для їх отримання вам потрібні ресурси, які можна знайти у космосі. Також ви можете наймати іншопланетні форми життя для розробки нових технологій на території бази: фермери, інженери, зброярі та науковці чекають на вас на космічних станціях.

Щодо фермерства, то гідропонна лабораторія на базі або вантажному судні дозволить вам вирощувати дивовижні рослини, які також служитимуть джерелом ресурсів.

Повний перелік змін можна переглянути на офіційному сайті гри. На цю мить ПК-версія оновлення поки що недоступна для завантаження.

Читайте також

PlayNews #272 — підсумковий

PlayNews #269 — American / Euro Truck Simulator 2, No Man’s Sky…

PlayNews #265 — Microsoft, No Man’s Sky…

Огляд No Man’s Sky

PlayNews #253 — QuakeCon, Overwatch, No Man’s Sky…

E3 2016: текстовий репортаж з конференції Sony

Порадник ґеймера: Червень 2016

Божественне звучання офіційного саундтреку No Man’s Sky

 • Михайло

  Цю гру міг врятувати, тільки хороший онлайн режим.

  • Проблема гри була не у відсутності мультиплеєра, а через одноманітність, повторювання одних і тих же дій, відсутність свободи, відсутність симуляції світу (світ NMS можна назвати, навіть, статичним), взагалі, NMS це подорож в нікуди де гравець нічого не зможе добитись.

   • Михайло

    Вірно, але хороший мульт + оце останне оновлення (ну принаймні на словах воно виглядає цікаво) і гра змінила би розряд з рідкісного г*вна на таку собі гру.

    • Oleh Kulikov

     Ем, вона завжди була “такою собі грою”.
     До гівна, на щастя, не опускалася.

     • Михайло

      Можливо трохи перегнув, але мультиплеєр пішов би їй на користь.

     • Дмитро

      …і оптимізація також

     • Михайло

      Звичайно, але тут вони не одні такі. Є багато хороших проектів цього і минулого року, які страждають цією проблемою.

     • Дмитро

      в тих проектах по одній якійсь проблемі, а тут цілий комок

     • >тут вони не одні такі.

      Це ні разу не виправдання. Колись поліз писати на форум стім гнівний коментар про жахливий порт Bioshock Remastered і патч, який усе псує лише. І там побачив відгук один, щось на кшталт “Гра лише нещодавно вийшла, а ви хочете щоб вона не глючила і була оптимізована? Ви дурні?”. Приблизно так.
      Гра на виході має нормально працювати. Це є нормою і всі чомусь про це забувають.

     • Михайло

      Я її і не виправдовую, лише вказав, що вона в цьому не одна така.

 • Van’a Koval

  Чомусь одразу нагадало майнкрафт))) А можливо людям сподобається такий собі новий майнкрафт і, як то кажуть, іграшка зайде…

 • ᛏᛖᛊᚴᚱᚨᚨᛚ ᛎᚱᚢᛗᛁᚾᛁᛃ

  Цікаво, чи зможе це оновлення “освіжити” гру і повернути їй хоч якусь частину аудиторії? Чи може все це фермерство і виживання остаточно заженуть її в глибини темні і далекі?

 • Oleksandr Masnyi

  щось мені ця гра театр на Подолі нагадує.

Популярне