Новий сезон Top Gear зазнає нищівної поразки

1eaa3ec7f5d561d4577909f3f61cbe58

Пройшло більше року з того часу, як минулі ведучі Top Gear з ганьбою покинули BBC. З того часу їм вже знайшли заміну, а самі хлопці переїхали на Amazon зі своїм новим проектом під назвою The Grand Tour. Попри безліч неприємних моментів і місяці переживань за майбутнє найпопулярнішого автошоу планети, фанати врешті заспокоїлися, зрозумівши, що тепер замість однієї прекрасної телепрограми матимуть дві.

Та, як завжди, диявол криється в деталях. І нові ведучі Top Gear повністю провалили своє завдання, неабияк розлютивши багатомільйонну аудиторію. Відразу після виходу першої серії інтернет заполонила критика ведучих, де, буквально закидали каменями Кріса Еванса та його манеру подачі.

“Я можу засудити Кріса Еванса за шкоду нанесену моїм вухам? Досить кричати на мене, безпрерервно нервуючий мужик. Здається #TopGear перетворюється на #FailGear”, – написав у своєму твіттері користувач elliejones

Окрім цього відзначається, що різко впала і якість режисури та зйомки, що взагалі не вкладається в голові, адже знімальна група не зазнала змін. З шоу зникли життя і динаміка, а взамін нам нічого так і не дали.

Та я, як вірний фанат франшизи, хочу вірити, що вся справа у порівнянні з минулими ведучими і в недосвідченості Еванса та Леблана, й що наступні серії розставлять всі крапки над “і”. А ви вже глянули перший епізод? Все наскільки погано?

Читайте також

Екс-голова студії-розробника H1Z1 працюватиме в Amazon Game Studios

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Ігровий режим у Windows 10 офіційно підтверджено

На eSPORTconf Ukraine виступить експерт з IT- та спортивного права Ірина Сергієнко

Підсумки презентації Nintendo Switch

Star Citizen більше не використовуватиме CryEngine

 • jaguar_arx

  Я вперше чую взагалі що це таке :)

  • Сергій

   Якась передача не про комп’ютерні ігри і навіть не про комп’ютери.

  • окрім ігор є ще инший світ

   • jaguar_arx

    Дякую, кеп :)

   • SaratRich

    Так, реальний) Якого всі часто бояться, нерозуміють і тому ховаються у відеоіграх

 • Mista B

  зав’язуйте з лівими темами

  • Соболев Дмитрий

   Повністю згоден. Почали захламляти сайт нікому непотрібними статтями про другосортні серіали , золоті глобуси та різну дурю. Краще робіть більше цікавих стрімів, оглядів та новин, які стосуються лише ігор.

   • andriy_007

    Треба для цих справ людей і вільний час, з першим све ок, але з другим ні. Як би не ті “непотрібні статті” ти б взагалі нічого крім ігри і не знав. Напиги ти статтю цікаву, якщо вмієш. Я хоч і не член PlayUa, проте я б прочитав інформативну і гарну статтю.

    • Соболев Дмитрий

     Я на цьому порталі читаю новини вже не перший рік, тому не треба тут “сам напиши”, “окрім ігор ти б нічого не знав”. Про речі, які мене цікавлять, я дізнаюсь з інших спеціалізованих сайтів. На PlayUa перш за все цікаві відеоновини, огляди, стріми.

  • Тарас Гонтар

   якщо він вам не подобаються “ліві теми”, це не означає що їх ніхто не читає, і нікому вони не потрібні. Ннаприклад мені цікаво іноді почитати і про щось інше окрім ігор, а те що це “щось інше” можна знайти на цьому сайті додає зручності

 • Alexander Dudar

  Поверніть старих ведучих – тоді буде толк.

 • Vitasic Dingue

  Не розумію людей які жаліються на додатковий контент, ніхто ж вас не змушує його читати.

  • Vitasic Dingue

   P.S. Top Gear багато не буває

 • sixshooter

  А чому я мав в сраці цю новину? Може тому що топ гір ніяким боком ні до іграшок, ні до тематики сайту?
  Я думав, що після відходу від справ Олекси сайт нічого не втрачає, бо лишається Куліков. Змушений визнати свою помилку. Плейюа, куди ти котишся?

Популярне