Nordic Games змінила свою назву на THQ Nordic

Компанія Nordic Games оголосила про своє перейменування в THQ Nordic, торговельна марка якої була придбана ще в 2013 році на аукціоні, присвяченому розподілу майна вже збанкрутілого тоді видавця.

В прес-релізі компанії, стосовно перейменування, говориться: «Хоч ми і пишаємося своїм шведським походженням і досягли чималих успіхів з брендом Nordic Games, але прийшов час рухатися далі, ми вирішили взяти назву THQ. Цей крок допоможе нам досягти великих успіхів в ігровому бізнесі, ми володіємо значним портфоліо ігрових тайтлів, а з новою назвою зможемо залучити більше гравців».

Новий логотип компанії:

THQ Nordic-1200-80

Разом з новиною про зміну назви, також було повідомлено, що зараз у видавця в розробці знаходиться аж 23 проекти, про 13 з яких ще не було публічно оголошено. Більше того, чимало з цих проектів засновані саме на колишніх торговельних марках THQ, а перші новини стосовно них варто очікувати вже в найближчі місяці.

Для тих, хто забув про історію з THQ, нагадаємо. Заснована ще в 1989 році компанія (на той час Trinity Acquisition Corporation) в першу чергу відома нам з вами завдяки випуску таких чудових ігор, як Saints Row, Darksiders, S.T.A.L.K.E.R .: Тінь Чорнобиля, Metro 2033,  Red Faсtion та інших не менш популярних проектів. Незважаючи на шалений успіх в середині 2000-х, вже у 2008 році компанія відчула перші фінансові труднощі, які змусили відчутно зменшити витратний бюджет і закрити кілька внутрішніх студій. Як виявилося пізніше, це було початком кінця. Останніми цвяхами в кришку труни, якщо можна так виразитися, для колись успішного видавця, став випуск у 2011 році першого в світі консольного планшета uDraw для Xbox 360 і PlayStation 3, а також провальний запуск того ж року гри Homefront. Так чи інакше, компанія змогла проіснувати ще близько року, а в кінці 2012-го керівництво THQ було змушене оголосити про банкрутство.

В 2013 році на аукціоні, присвяченому розподілу майна збанкрутілої THQ, тоді ще мало відома широкому колу ґеймерів компанія Nordic Games, майже за п’ять мільйонів доларів придбала права на ігрові франшизи Red Faction, Darksiders, MX vs. ATV, Destroy All Humans і Titan Quest, а також саму торгову марку THQ.

Читайте також

Загадкова 1666 від Ubisoft знову «засвітилася»

Switch сягнув відмітки у 10 мільйонів проданих копій

Nintendo Switch

One Piece: World Seeker вийде на Заході у 2018

One Piece

Обираємо доповнення року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Карткова гра The Lord of the Rings взимку вийде в дочасний доступ

The Lord of the Rings

Класичні ігри серії Street Fighter вийдуть одним набором

Обираємо стратегію року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Популярне