Нова українська ролівка Ardagor: Chronicles of Shadows перебуває в розробці

Київська команда Vega Studio працює над грою Ardagor: Chronicles of Shadows, що стане сумішшю трьох жанрів: бойовика, рольової гри та виживастика. Свій твір, що базується на CryEngine 5, ігророби позиціонують як ідейного наступника Dark Messiah of Might and Magic, S.T.A.L.K.E.R. і TES V: Skyrim.

Дії гри розгорнуться на теренах таємничого та забутого світу, який зазнав жахливого стародавнього прокляття, що згубило його жителів. Головний герой — Мандрівник, волею долі закинутий у ці похмурі та небезпечні землі. На руках протагоніста палають таємничі магічні знаки, а його місія полягає у розкритті таємниць минулого.

Вихід гри заплановано на першу половину 2018 року. Розробники обіцяють підтримку шоломів віртуальної реальності. Більше інформації про гру ви можете знайти на сайті розробника та на сторінках у соцмережах: Facebook, Twitter, VK.Com.

Читайте також

Вийшов ігроладний трейлер української Somewhere On Zibylon

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Українська містобудівна стратегія «Острів» пройшла Steam Greenlight

Чарівний український пазл Linkage — у Steam Greenlight

Вітчизняний інді-платформер MARS 2107 потрапив до Steam Greenlight

Українська казуальна стрілянка JASEM — у Steam Greenlight

Допоможіть українській Heat Guardian потрапити у Steam!

Стратегія «Козаки 3» зʼявилась у продажу

 • Kraken666

  выглядит по-аматорски. по школьному. До релиза не доживет.

 • eMtrikS

  Скажу так, якщо розробники презентують гру як інді-проект, тоді жодних питань немає, якщо ж це типу нормальний повноцінний проект, тоді все це сумно і безнадійно.

  • Михайло

   Не треба гру хороните передчасно, а так вона поки схожа на скайрим.

   • Yuriy Bregman

    Мені чомусь готику нагадало. Не найгірші асоціації вона викликає.

 • Yuriy Bregman

  А буде укр локалізація?

  • НикИТОС

   Поки що й на обрію не видно. Думаю, саме час активно вимагати її від розробників.

 • Negwereth

  Великий Одіне, ну за що?!
  Чому якщо робиться “рольова гра”, то це обов’язково “стародавнє прокляття”, орки, скелети і файрбол? Чому назва обов’язково має складатися з набору слів, серед яких буде Chronicles, Saga, Tales або ще яка “епічна” каламуть?
  В розробників фантазії немає геть?
  І да, коли я побачив в статті слова “позиціонують як ідейного наступника Dark Messiah of Might and Magic, S.T.A.L.K.E.R. і TES V: Skyrim.”, я не очікував, що це буде буквально. Краєвиди скайрімівські на 100%, а орки ніби витягнуті з асетів Месії. Ну то капєц.
  Я хочу вірити в нашу ігрову індустрію, але вона сама себе закопує в лайно.

 • Кухарчук

  Сталкер и “Скурим”???
  Очень приятно что в последнее время всё больше выходит или анонсируется наших украинских игр. Тем более не трешаков(как например Tomato way). Пока выглядит сыровато если честно… Да, похоже на Skyrim или на Готику. Нет, это не плохо делать что то подобное, но… Эт уже не ново:( В общем, желаю разработчикам свежих идей(чтоб при прохождении в голове не играла мысль:”Хах, где то я эт уж видел…”)
  Кстати, лучше если выживание можно будет выключать потому что я думаю некоторым игрокам не будет удобно играть в ФЕНТЕЗИЙНЫЙ РПГ вечно заботясь о состоянии перса.

 • Aschim

  Непогано. Головне щоб ті червоні спалахи в бою прибрали, вони все псують.

 • Volyniaka

  Щось не схоже на CryEngine 5. Oblivion на рушії Gamebryo десятирічної давності виглядає в десятеро краще.

  • Кухарчук

   Ну, оно сразу видно что лениво сделано.

 • mrSparky52

  Художника, звісно, образити може кожний, але показане у новині відео не створює позитивної думки про проект, а якщо замислитись, що побачить світ він у 2018 році, то і відлякує. Поки складно сказати, що гра є ідейним наставником хоч одного із перелічених проектів. Фаєрболи, закляття, орки зі скелетами… це скоріше нагадує збірну солянку із кліше, а не новий повноцінний проект.

 • sixshooter

  я бачу скайрим на дуже погано змонтованому відло. шлак.

  • Боївка як в Темного месії, атмосфера як в Готиці, антураж як в скайримі))

 • Hedera helix

  Поки що ця пре-альфа не виглядає оригінальною… і в цьому проблема. Можливо, всі фентезійні РПГ схожі одна на одну, але ж клонувати нікого не треба!

 • sixshooter

  https://www.youtube.com/watch?v=xNi8FS3QSzA
  Я знаю хто робив мокап цієї похідки

 • В усіх коментарях читаю, як на мене вірні речі, але гей, дана гра і не претендує на ААА, тому, мабуть, і оцінювати варто з нижчих позицій. А якщо так то – ну ок. Взагалі люди молодці, що пробують щось робити. Можливо в майбутньому ці діла принесуть хороші дивіденди.

 • Rolf_ik

  даже текст в ролики выглядит убого, такое ощущение как будто в каком то виндовс меди как то там програмка на хп стандартная была. Ну стыдоба. Люди которые знают много чего делая игру, создают подобного рода видосик. Я человек далекий от этого мог бы куда приятнее видюшку сделать. А тут. Уверен завтра все забудут об этом

Популярне