Нові подробиці Master of Orion

20173_banner

Компанія WG Labs повідомила, що старт продажів колекційного видання Master of Orion вже близько — 26 лютого. Кожен власник такого видання отримає дочасний доступ та зможе запустити гру відразу після її придбання.

Трошки часу розробники присвятили розповідям про ґеймплейну складову та боївку. Так, у грі буде режим «Тактичні бої», що вимагатиме чималої спритності від гравця, адже бій відбуватиметься наживо і тільки блискавична реакція та коригування тактики врятують ваші ґеймерські зади від нищівної поразки.

Master of Orion — гра в забутому жанрі 4X (eXplore, eXpand, eXploit, and eXterminate) принесе не тільки довготривалі і складні мультиплеєрні баталії, а й, не значно легші, сутички проти штучного інтелекту, в яких ви зможете відшліфувати свої навички перед зустріччю з реальним супротивником.

Нагадаємо, що власники колекційного видання на старті отримають шість рас, а пізніше долучаться й інші, включно з бонусними теранами. Отримати перемогу в грі можна трьома різними шляхами, подібними до старої доброї Цивілізації: з допомогою дипломатії, завоювання або повного домінування за кількістю ігрових очок. З часом розробники обіцяють додати ще два способи для перемоги.

Колекційне видання вийде виключно для ПК.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →