Новий ґеймплей Star Citizen

На Gamescom дебютувало чимало цікавих ігор, а майбутні шедеври розкрили нові подробиці про ігролад та особливості забавок. Ось і розробники з Cloud Imperium вирішили не залишатися осторонь та привезли на свято геймерів цілих 50 хвилин ґеймплею космічного симулятора від першої особи – Star Citizen.

У відео ми бачимо альфа-демо версії 3.0, де, окрім вже звичних нам космічних станцій, з’явилися ще й цілі планети, кожна з яких неповторна, має свої особливості та чекає вас у гості!

Якщо планета не має ніяких визначних місць, то ви можете просто помилуватися краєвидами та повернутися до своїх подорожей. Але у розвинених містах час можна провести з користю для власного гаманця – взяти декілька квестів або ж дослідити покинуті, старі катакомби.

Крутим є те, що при посадці на космічний корабель, так само як і при пересуванні ліфтом, вам не набридатимуть довгі екрани завантаження.

І це тільки початок! Альфа-версію 3.0 обіцяють запустити до кінця цього року.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Михайло

    Непогано, але дуже довго вони тягнуть з розробкою.

  • Andrey

    Та вони задовбали з цим симулятором космічного возу. Замість того щоб робити нормальну кампанію в Squadron 42 вони витрачають зусилля на те щоб замилити очі.

  • Jeky

    Виглядає дуже круто