Новий огляд ігроладу Mass Effect: Andromeda розповідає про дослідження космосу

Учора Electronic Arts оприлюднила третє відео серії оглядів ігроладу Mass Effect: Andromeda, присвячене дослідженням.

Події Mass Effect: Andromeda відбуваються у величезному світі, наповненому десятками зоряних систем. Орієнтуватися в ньому ви зможете за допомогою бортової мапи галактики, яка відображає все: планети, їхні супутники, космічні аномалії та інші кораблі.

Щодо планет, то галактика Андромеди налічує сотні цих астрономічних обʼєктів, на деякі з яких можна висадитись. Кожна планета має свою історію, своїх персонажів і свій набір випробувань. У відео показана планета Елааден. Вивчаючи місце приземлення під назвою Рай, ви швидко зʼясуєте, що температура на планеті майже як у пеклі, води на всіх не вистачає, навкруги розкидано древні артефакти, що їх охороняють небезпечні ремнанти. Ваша місія — налагодити стосунки із кроґанами, тутешнім населенням.

Під час дослідження планет однією з ключових задач буде пошук місць для приземлення передових станцій. Вони дозволять змінити спорядження та викликати всюдихід, якщо з ним раптом щось сталось.

Не обійшлося й без таємниць: галактика приховує безліч загадок, зокрема мережу древніх сховищ. Потрапити у сховище — це вже своєрідне випробування. Усередині ви мусите витратити чимало сил, бо гра задіє всі елементи ігроладу: дослідження, навігацію, головоломки та бойову систему. Крім того, вийти звідти живим — теж непросте завдання.

Electronic Arts уже розповіла про бойову систему гри, профілі та загін, а IGN учора оприлюднив перші 13 хвилин ігроладу Mass Effect: Andromeda.

Mass Effect: Andromeda — четверта гра серії Mass Effect. Забавка безпосередньо не повʼязана з попередніми, але її події розгортатимуться у тому же всесвіті, в галактиці Андромеди. Вихід гри в Європі відбудеться 23 березня 2017 року. Список підтримуваних платформ: ПК під управлінням Microsoft Windows та ігрові консолі Xbox One і PlayStation 4.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Михайло

  Не зовсім четверта гра серії, якщо не помиляюсь, то ще щось виходило на мобільних і планшетах.

  • Oleksij Bunyk

   Кажуть, що згадувати про всякі мобільні ігри не можна – вони були вже надто донні.

 • Oleksij Bunyk

  Мені сподобалось, новий Масс ефект в плані геймплею виглядає непогано. Залишаються питання до сюжету.

 • Мені також ніби поки що дивитися норм. Виникає лиш одне питання – чому ніяк не можуть придумати нормальних інопланетян, цікавих, не антропоморфних і яким ми можемо “співпереживати”. Можливо є і якась доля закономірності у тому, що усі розумні істоти в процесі еволюції набувають антропоморфного вигляду, не залежно від умов середовища. Але все таки мені здається, що біологія інопланетян повинна бути хоч трохи різноманітнішою. У першій частині були ханари, елкори і гномоподібні точно непамятаю хто, крогани і саларіанці усі вигляділи більш менш різноманітно, протеани врешті-решт чотири ока мають. А тут бачу тільки ординарний набір інопланетних фейсів.