Новий проект 4A Games — VR-ексклюзив ARKTIKA.1

Починаючи з вересня студія 4A Games дражнила нас артами, що стосуються їх таємничого футуристично-космічного проекту. І сьогодні наші ігророби нарешті оновили свій сайт і розповіли про новий проект під назвою ARKTIKA.1.

Іграшка перенесе нас на сторіччя вперед, закине у добу нового Льодовикового періоду, що настав після апокаліпсису. Придатними для життя залишилися тільки екваторіальні регіони планети, проте залишки людської цивілізації в різних куточках світу все ще ведуть боротьбу за існування на багатих ресурсами територіях. Рекламний пост у Facebook закликає до захисту колонії, розташованої посеред російської пустелі, від рейдерів, мародерів і дивних істот задля дарування людству другого шансу.

Цитата з офіційного анонсу:

ARKTIKA.1 — це захоплююча стрілянка від першої особи, розроблена ексклюзивно для Oculus Touch. Досвід постапокаліптичного бачення майбутнього, якого не було раніше. Повністю у VR.

Чому команда (або видавець) вирішила робити саме VR-ексклюзив? Нащо штучно обмежувати себе найбільш нішовою на даний час платформою? А можливо це тимчасовий ексклюзив? Ці питання мучитимуть всіх шанувальників ігор студії до самого релізу, як і панорама у Facebook від 1 вересня, що буцімто натякає: анонсування продовження «підземної» серії також не забариться.

А поки що насолоджуйтеся першим трейлером:

Також пропонуємо до вашої уваги відео з Oculus Connect:

Розробники також зазначили, що гра базується на останній версії рушія 4A Engine власної розробки.

4A Games — українська студія, заснована на початку 2006 року. Набула всесвітньої відомості завдяки серії ігор у всесвіті «Метро 2033». Локалізуванням ігор компанії українською мовою займається перекладацька спілка «Шлякбитраф».


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • jaguar_arx

  Єдине що поки що не зрозуміло, як же там будуть люди ходити, бо судячи з відео, там тільки нерухомо стоїш і відстрілюєшся від монстрів. А як бігати – неясно :)

  • Mantikor

   Зроблять телепорти або схожу фігню в іграх. Поки що з реальними пересуваннями в VR не дуже.

  • НикИТОС

   Після оприлюднення системних вимог до користувацької кімнати зрозуміємо, чи можна буде там взагалі бігати. :-)

  • Oleh Kulikov

   На Oculus Touch є стіки. Це ж просто геймпад, розділений надвоє і без хрестовини.

 • Mantikor

  4A зробили ще одне Метро.
  Судячи по відео хибних спрацювань на окулусі достатньо.

 • UterSC

  Знаємо, що працюють над новим Метро, цього достатньо)

 • Цікаво, тільки PC VR чи на PS VR теж завезуть?

  • Plorrum

   Oculus Touch

 • Мене, щиро кажучи, дивує захоплення розробниками VR. Можна як завгодно описувати крутість цієї штуки (в мене особисто Oculus Rift викликав блювотні рефлекси через 5 хв, але це особиста фізіологія), але на ринку на даний момент надзвичайно мало шоломів VR.
  Врешті, варто лише в стімі подивитися статистику, скільки користувачів мають цей девайс. Або зайти в стімспай і дізнатися кількість гравців, що грають у VR ексклюзиви.
  Швидше за все, це чергова мильна бульбашка, яка потопить немало хороших розробників.

 • Volyniaka

  По-моєму, студія прогорить якщо це буде ексклюзив для Oculus Touch. В кого він є?

 • Max Solomonyuk

  Шось цікавеньке, ще якби ВР окуляри мав…

 • Rolf_ik

  Мне кажется приписку “Украинская” можно смело вырезать. Ибо не могу вспомнить что бы когда 4a-games делала метро, то писала бы под своим логотипом Украина и сайта даже укр не было. А тут и 4a-games мальта и com.mt.
  А по игре, ожидал большего, делать для вр которого еще даже в продажи нет, ну или мб уже есть, как то сомнительно, но знаю одно, игры я от их студии покупать уже точно не буду.

  • UterSC

   Можливо вони розмежовують ігри по студіях, як Юбісофт. Тобто те, що зробили в Мальті — 4A Malta, а те, що в Києві буде — 4A Ukraine? Студія в Києві ж ще є.

   Хоча з виявом обурення згоден

   • Rolf_ik

    Но я не помню что бы у них были домены com.ua и 4a-game Киев или Украина. В общем в жопу их. Прост думаю уже не стоит писать 4a-games украинская студия :)

    • НикИТОС

     Дарма ви так. http://4a-games.com/

     • Rolf_ik

      ну и? .com и то что я говорил, тупо англ

     • Rolf_ik

      Тоже самое что я кричу что я Украинец но пошел бы на референдум ))))))))