Новий режим у Wargaming.net League

Компанія Wargaming анонсувала новий режим для кіберспортівних турнірів в рамках Wargaming.net League. Починаючи з наступного сезону, всі змагання з World of Tanks будуть проходити в форматі “Атака/Оборона” замість “Стандартного бою”. Нові правила пройшли кілька стадій тестування і були схвалені професійними гравцями з Wargaming.net League.

Ось що розповідає Олексій Кузнєцов, керівник eSports-підрозділу Wargaming:

До створення Wargaming.net League нас підштовхнули учасники та шанувальники професійних турнірів по World of Tanks, і в розвитку Ліги ми орієнтуємося, перш за все, на їхніх побажаннях. Режим “Атака/Оборона” — це результат спільних зусиль розробників і кіберспортсменів, який додасть турнірам по World of Tanks видовищності і гострих моментів.

На відміну від “Стандартного бою”, режим “Атака/Оборона” встановлює суворі обмеження по набору техніки і кількості осіб в командах. До гри допускаються тільки повні команди в складі з п’яти машин 8 рівня і двох 7 рівня або шести 8 рівня та однієї 6 рівня. Використання техніки 1-5 рівнів заборонено. Крім того, “Атака/Оборона” ставить конкретні завдання перед кожною з команд: одна одночасно захищає дві бази, а друга намагається їх захопити.

Нові правила збільшать роль допоміжної техніки, надаючи всім гравцям можливість внести вклад в перемогу команди, а чіткий розподіл ролей зведе нанівець ймовірність нічиєї і підвищить динаміку матчів.

У кіберспортсменів буде сезон, щоб вивчити новий режим і підготуватися до підсумкового турніру Ліги.

Якщо ви хочете детальніше дізнатись про Wargaming.net League і режим “Атака/Оборона”, тицяйте сюди.

Читайте також

Преміумна техніка World of Tanks стала ближчою до українських гравців

World of Tanks

MSI та Wargaming підготували спецверсію ноутбука MSI GP62M

ФК «Динамо» Київ презентував відкриття кіберспортивного напряму

Eloplay.com — справжній кіберспорт у тебе вдома

eSPORTconf UAH — перша українська кіберспортивна бізнес-конференція

World of Tanks зустрічає новорічні свята на всіх платформах

Вілл Ферелл зіграє старезного кіберспортсмена в новій комедії

Wargaming і Альфа-Банк Україна випустили картки для ґеймерів

Популярне