Новий ролик Sid Meier’s Civilization VI присвячений ацтекам

До релізу чергової ітерації надпопулярної 4X-стратегії Sid Meier’s Civilization залишилося не так багато часу, тож розробники з Firaxis поспішають познайомити нас з черговою нацією, якою цього разу стали ацтеки.

Вождем ацтеків стане Монтесума Перший, що був найвеличнішим правителем цього народу в історії та завоював безліч територій, і довгий відрізок часу утримував їх у складі ацтецької держави.

Унікальним юнітом ацтеків стануть воїни-орли, що мають чудові показники ближнього бою, тоді як унікальною будівлею буде стадіон для гри в тлачтлі, а чудом світу – піраміда Уїцилопочтлі.

Ацтеки стануть однією з кількох фракцій, що будуть доступні передзамовникам забавки, решта ж геймерів отримає доступ до цієї нації за 90 днів після релізу, цілком безкоштовно.

news.731f63ae077d9cdc302c7c1ccef28fc489949977


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • jaguar_arx

    цікаве рішення залучити передзамовників – надати їм доступ до деяких рас на 90 днів раніше. схвалюю. І ще мені подобається такі рекламні ролики для кожної цивілізації. Але не подобається, що вони зробили більш мультяшним усе, від лідерів цивілізації, до власне самих юнітів. Мені більше подобалось, коли не було цієї мультяшності. Але то звичайно справа смаку. Комусь мабуть навпаки мультяшність буде більше до вподоби.

    • wintermute

      Мультяшність мапи й юнітів не дуже й то заважають, а от з лідерами вони перегнули – занадто незвично виглядають.