Новий ролик Sid Meier’s Civilization VI присвячений Японії

Розробники з Firaxis продовжують знайомити фанатів Цивілізації з всіма народами гри, розповідаючи про особливості кожного з них та відкриваючи дрібку ігроладних продробиць. Цього разу нам представили Японію, з могутнім лідером, спритними і незнищенними самураями та потужним промисловим виробництвом.

В голові Японії стане Ходзьо Токімуне – вмілий вояка та чудовий військовий стратег, що в свій час прославився захистивши Японію від експансії монголів і розповсюдивши кодекс бусідо, якого дотримувалися всі, без винятку, самураї, аж до самого розформування цієї касти. Самураї ж і стануть унікальним юнітом Японії, створивши великі проблеми всім хто стане в них на шляху.

Унікальна будівля японців – фабрика електроніки, потрапивши в надійні руки мудрого гравця, поставить на коліна економіку і технологічний розвиток всіх опонентів, генеруючи скільки очок науки, що ніхто й кораблі не встигне побудувати, як Японія отримає технологічну перемогу (надіємося, що цей жарт залишиться жартом).

Гра зарелізиться 21 жовтня на ПК під керуванням Microsoft Windows та Linux, передзамовити забавку в Steam можна вже зараз.

Читайте також

До Civilization VI додадуть не лише кхмерів

Civilization VI | Indonesia

Кхмери завітають до Civilization VI

Civilization VI | Khmer

“Судний день” настане і для українських кінотеатрів

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Ігровий режим у Windows 10 офіційно підтверджено

На eSPORTconf Ukraine виступить експерт з IT- та спортивного права Ірина Сергієнко

  • wintermute

    Дякую за висвітлення Цивілізації!
    Хтось знає, чому в Стімі досі немає ціни на гру?

Популярне