Новий ролик Sid Meier’s Civilization VI присвячений Японії

Розробники з Firaxis продовжують знайомити фанатів Цивілізації з всіма народами гри, розповідаючи про особливості кожного з них та відкриваючи дрібку ігроладних продробиць. Цього разу нам представили Японію, з могутнім лідером, спритними і незнищенними самураями та потужним промисловим виробництвом.

В голові Японії стане Ходзьо Токімуне – вмілий вояка та чудовий військовий стратег, що в свій час прославився захистивши Японію від експансії монголів і розповсюдивши кодекс бусідо, якого дотримувалися всі, без винятку, самураї, аж до самого розформування цієї касти. Самураї ж і стануть унікальним юнітом Японії, створивши великі проблеми всім хто стане в них на шляху.

Унікальна будівля японців – фабрика електроніки, потрапивши в надійні руки мудрого гравця, поставить на коліна економіку і технологічний розвиток всіх опонентів, генеруючи скільки очок науки, що ніхто й кораблі не встигне побудувати, як Японія отримає технологічну перемогу (надіємося, що цей жарт залишиться жартом).

Гра зарелізиться 21 жовтня на ПК під керуванням Microsoft Windows та Linux, передзамовити забавку в Steam можна вже зараз.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • wintermute

    Дякую за висвітлення Цивілізації!
    Хтось знає, чому в Стімі досі немає ціни на гру?