Новий сезон The Walking Dead: The Telltale Series вже цього листопада

Фанати The Walking Dead від неповторних Telltale два роки терпляче чекали продовження історії хороброї вихованки Лі — Клементини. Цього літа розробники нарешті показали трейлер нового сезону та поділилися з гравцями інформацією щодо нового персонажа та змін у житті головної героїні. А вже сьогодні вони оголосили, що новий сезон вийде у листопаді для PC/Mac та мобільних пристроїв.

Новий сезон матиме назву “Новий рубіж“.

CERV

Новий сезон буде не лише продовженням ранішніх подій гри, а й стане для гравця чимось новим та загадковим, оскільки події будуть відбуватися через 4 роки після подій першого сезону. У забавці знову будуть розглядатися такі аспекти життя уцілілих, як проблеми зі зомбі, необхідність уживатися з новими законами та порядками егоїстичного людства та втрата віри в людяність.

xsc

Гравці матимуть змогу грати не лише за Клементину, яку вони власноруч “виростили”, а й за новачка серії — Хав’єра, що намагається допомогти своїй сім’ї вижити в новому світі.

У новій забавці варто очікувати не лише появу персонажів попередніх сезонів, а й персонажів коміксів (розробники обіцяють, що необізнані гравці не відчуватимуть дискомфорту від їх появи).

Більше подробиць буде ближче до релізу.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Приєднуйся до обговорення →