Обираємо героя року | PUGA 2016

Поки ви сидите перед монітором чи розгляглися на дивані з ґеймпадом в руках, вони долають поганців, подорожують у найнебезпечніші закутки планети, повстають проти системи і стоять у крутих позах на обкладинках дисків. Старі улюбленці повернулися з новими силами, однак їм у спину дихає когорта цілком нових, але не менш яскравих персонажів.

Нумо підтримати своїм голосом тих ігрових героїв, що ви їх вважаєте найхаризматичнішими в цьому році!

Також не пропустіть інші номінації:


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Михайло

  Звичайно, що Geralt, решті до нього далеко.

 • DrSleep

  Те саме відчуття, коли ти, здається, єдиний хто проголосував за славнозвісного Агента 47:)) Прошу не думати, що це через те, що гра цього року супер ідеальна, скоріше через самого Агента, і я, як затятий фанат серії, ніяк не міг проголосувати по іншому. Незважаючи на те, що в сезоні цього року майже не було якихось харизматичних моментів, які змушували твій розум захоплюватися якоюсь захопюючою естетичністю як, наприклад, розправа з батьком в першій частині чи фінальна місія в Blood Money під неймовірну музику Ave Maria. Звісно, не в цьому суть найманого вбивці, але все ж, такі моменти яскраво дають зрозуміти, що харизма нашого лисого вбивці заслуговує, як мінімум, поваги.
  Ну а якщо не враховувати Агента, тоді Геральт заслужив звання, принаймні, найхаризматичнішого відьмака і, напевно, найхаризматичнішого героя цього року;)

 • Oleh Kulikov

  В таких номінаціях я хочу мати пул з кількох голосів, бо вибирати між Донованом і Ренчем капець як важко.

  • Oleksandr Masnyi

   якщо між ними двома,то якби я не травив Мафію,але вибирав би Донована)

 • Oleksandr Masnyi

  Але я все одно обрав Ло Венга)

 • герой 2015 року це звісно Геральт …