Офіційний запуск PlayStation Now на РС та анонс USB адаптера для DualShock 4

Компанія Sony офіційно оголосила про запуск стрімінгового сервісу PlayStation Now на персональних комп’ютерах. Уже від сьогодні PC-ґеймери з Великобританії, Бельгії і Нідерландів отримали доступ до бібліотеки з більш ніж 400 ігор, що свого часу вийшли на PlayStation 3. І в найближчому майбутньому, список країн, в яких сервіс стане доступним, буде поступово збільшуватись.

“Вперше ми перенесемо велику колекцію ексклюзивних ігор для PlayStation 3 на PC під управлінням Windows, в тому числі ігри серій Uncharted, God of War і Ratchet & Clank, а також такі для багатьох улюблені проекти, як The Last of Us і Journey.” – написав в PlayStation Blog старший віце-президент з маркетингу Ерік Лемпел.

bfcef5d0bb67c43af48152ab0a0c898e

Крім того, компанія представила USB-адаптер, який дозволить підключити контроллер від PlayStation 4 до комп’ютера з Windows або OS X через Bluetooth. Завдяки чому гравці зможуть транслювати ігри зі своєї консолі на PC або ж грати через PS Now з повноцінною підтримкою всіх можливостей DualShock 4. Продажі адаптера стартують 15-го вересня за рекомендованою ціною $24,99.

29055258292_db192fb170_k

Рекомендовані системні вимоги для запуску PlayStation Now на PC:

 • ОS: Windows 7 (SP1), 8.1 або 10;
 • CPU: Intel Core i3 з частотою 3.5 GHz або AMD A10 з частотою 3.8 GHz;
 • HDD: 300 MB вільного місця або більше;
 • RAM: 2 GB або більше;
 • Мінімальна швидкість інтернет з’єднання 5 Мбіт/с.

Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • СТоп. Т овони тільки ПС3 портанули? Якщо так – тоді це правильний хід. Не змушувати гравці, що хочуть пограти у якусб Ред Дед Редемпшн, купувати десь ПС3.

  • Yuriy Burda

   Є одна проблема. Придбати PS3 може вийти дешевше підписки на PS Now на декілька місяців. Краще б вони розширили географію сервісу. А то вже здається більше року доступу новим країнам не дають.

   • Володимир TooL Вітовський

    20 баксів — підписатися на місяць. Якщо і це дорого, то дають 7 днів безкоштовно поганяти.

    • Yuriy Burda

     Це не дорого. Але за 100$ можна взяти PS3 з іграми. Поюзану, само собою.
     Але якщо врахувати те що якість трансляції і лаги керування залежать від інтернету, картинка там буде нижчої якості і сервіс банально не працює в Україні… хото знає що краще буде в результаті.

     • Володимир TooL Вітовський

      Може десь 170-200, але не 100$. За сотню вона повинна бути уже добре поюзаною, а ви ще й з іграми хочете. Це Соні, а вони не маленька кантора, котра не може гарантувати стабільної гри при дотриманні усіх умов користування. Саме тому Україна курить бамбук, адже у нас люди іноді навіть на вимоги до заліза не бажають подивитися… Гадаю, потік на 5 мегабіт видає Full HD, а цього більше ніж достатньо.

     • Yuriy Burda

      Насправді, я не дуже й сперечаюсь. У PS Now є свої переваги (як мінімум, не треба думати про підключення ще однієї залізяки). Просто хочу сказати що це не така вигідна пропозиція, як може здаватися на перший погляд.
      Якби в Now були всі PS3 ігри я може навіть спробував би обійти регіональні обмеження і спробувати сервіс, але єдина гра в яку я б дуже хотів пограти з PS3 покоління, яку ще не портували на PS4, це Red Dead Redemtion, а її нажаль в сервісі якраз немає.
      В таких випадках, коли хочеться пограти в один-два старих ексклюзива, сервіс значно виграє в порівнянні з консоллю.

 • Знаючи як SONY полюбляє ПК, дивно, що вони взагалі взялися за це. Хоч би все криво не зробили…