Огляд фільму “П’ятдесят відтінків сірого”

Автор: Тарас Пузак

Неможливо купити квиток на будь який сеанс, бо всі місця заброньовані? Кілометрові черги до гардеробу і повністю забита кінозала? З чого б це раптом, такого ж навіть на Гобіті не було! А все тому, що на великих екранах стартувала довгоочікувана прем’єра, екранізація світового бестселера — “П’ятдесят відтінків сірого”. Чимало кіностудій боролися  за права на зйомки цього фільму за мотивом еротичного роману для пань, але дісталися вони саме Universal Pictures, ну, а з правами, звісно ж, і тони вічнозелених за касові збори.

19

50 відтінків попси

Знаєте про серію книг “Сутінки”? Так от, це так само, тільки поверхом вище. Роман за швидкістю продажів перевершив серію романів про Гаррі Поттера і ті ж Сутінки, лише за рік було продано 40 мільйонів копій, багато нагород, гучних фраз від відомих журналів тощо. Прокат кінострічки було запущено до дня Святого Валентина і всі дівчата, ну дуже просили своїх хлопців, чоловіків і просто курварів зводити їх на це неймовірне видовище. Словом, неймовірна кількість причин для перегляду, та й коли востаннє на великих екранах показували еротику?

Dakota-Johnson-as-Anastasia-Steele-taken-from-the-trailer-of-their-film-Fifty-Shades-Of-Grey-which-has-been-released

50 відтінків банальності

Фільм починається з того, що головна героїня Анастейша Стіл (Дакота Джонсон), на прохання своєї подруги поїхала брати інтерв’ю в багатого підприємця Крістіана Ґрея (Джеймі Дорнан). Інтерв’ю не вдалося, але панянка вельми впала в око панові Ґрею, а далі знаєте: прогулянки на гелікоптерах, дорогі подарунки і все-все, що так люблять дівчатка. Усе було б добре, якби пан Сірий не був збоченцем, що волочиться від садо-мазо і тому подібних речей, а на кохання і романтику не здатен. Так от, головний герой пропонує Анастейші підписати з ним угоду сабмісев/домінант, де він, ясно що, другий. І так все починається закручуватись у нестримний вир нелогічних вчинків.

Fifty-Shades-Of-Grey-Gallery-03

50 відтінків абсурду

У сюжеті достобіса абсурдних ситуацій, з яких хочеться просто сміятись. Та так і робиться, бо, судячи з реакції людей, це не драма, а комедія. І велика заслуга в цьому акторів, ніхто не повірив у складнощі стосунків їхніх персонажів. Та й все це робиться з таким серйозним виразом обличчя, що аж страшно стає. І хай все було б так, якби еротика була гарною, але і тут ніхто не повірив. Всі сцени сексу супроводжувались смішками з різних закутків кінозали.

50 відтінків ідіотизму

Ну от є два головні герої і в кожного з них по дві фрази, які вони повторюють одне одному увесь фільм, переклавши місцями слова, але не змінивши суті. Від цих діалогів персонажі більше схожі на роботів, аніж на людей, і актори роблять усе, щоб так і було. Акторська гра взагалі заслуговує окремої похвали, все було настільки погано, що люди в кінозалі відверто реготали з усіх тих ляпів, які траплялися кожні десять хвилин.

І це доповнюється такою ж режисурою. Вийшло так, що режисер бачить цей фільм, ну дуже, серйозною драмою. Тому все, що діється у стрічці, робиться з кам’яним обличчям і від цього стає тільки гірше. Викликає лише сміх, а в когось навіть фейспалм. Та й це ще не кінець! Дивлячись цей фільм, можна дізнатись, що від злягання люди не потіють взагалі, все стерильне, сухе, чисте і навіть не треба підмиватися. Тож дивитись на ці еротичні сцени без відрази неможливо. Головна фраза, після перегляду: “НЕ ВІРЮ!”. Усе зроблено лише для того, щоб ніхто не повірив у почуття героїв, у їхні складні стосунки, переживання та штучний секс. І під цією лавиною негативних емоцій, якось забувається, що музика, здається, була нормально підібрана.

Загалом “П’ятдесят відтінків сірого” — це кіно для дівчаток у фазі активного статевого дозрівання, які мріють про казкове кохання, але, на жаль, у фільму рейтинг 18+, тому не вдасться їм втрапити на це видиво у кінотеатрі. Але не за літами зрілі жінки можуть дозволити собі на мить побути пустунками-піратками, аби втілити трішки фантазій. Несексуальних.

37

Мотлох

Вдалося

 • дівчинка-німфетка
 • вичерпали фантазію для сексу
 • ніколи не кохалися

Не вдалося

 • маєте мозок

Останні огляди

Огляд Hello Neighbor

31

Автор: Володимир Вітовський

Hello Neighbor

Огляд Seven: The Days Long Gone

49

Автор: Владислав Папідоха

Seven: The Days Long Gone

Огляд фільму «Вогнеборці»

Автор: PlayUA

Вогнеборці / Only the Brave (2017)

Огляд Need for Speed Payback

59

Автор: Михайло Петрунів

Need for Speed Payback

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Огляд Destiny 2

83

Автор: Роман Береговий

Destiny 2

Огляд Super Lucky’s Tale

68

Автор: Володимир Вітовський

Super Lucky's Tale

Огляд Star Wars: Battlefront II

61

Автор: Роман Береговий

Star Wars: Battlefront II
 • Daggy

  Завелика оцінка

 • Вова Собко

  Мда… Це жахливо… Ви знущаєтеся? Я навіть не читатиму це…

 • Вова TooL Вітовський

  “Усе було б добре, якби пан Сірий не був збоченцем, що
  волочиться від садо-мазо і тому подібних речей, а на кохання і романтику
  не здатен.”
  ПРЕМІАЛЬНІ АВТОРУ!!1

 • OMHRazr

  трясця,вони і тут влізли!

 • Не всі були згідні на пцблікацію цього “контенту”… Просто для справки.

  • Kirill Stanchik

   Нормальный обзор, имхо. Ведь люди должны знать!
   Или вас мам текст обзора не нравится?

 • Kirill Stanchik

  Ну так изначально же фанфик был на Сумерки. Ничего особо мега нельзя было ожидать. Такое чувство, что люди читают эту книжонку и идут на фильм руководствуясь каким-то стадным чувством: “Ну вот я читал/читала, что кто-то там в интернете написал, что ему сказали, что книга хорошая. По-этому надо пойти и посмотреть этот фильм!”

 • B11zzard

  На того ж бірдмана рецензії немає, але є на всяке мейнстрім сміття. Ну ок.

  • Автор огляду “Людини-птаха” зараз заклопотаний палким вар’юватим зляганням із освітньою системою України. Щойно звільниться, одразу напише 2 000 слів про те, чому це фільм року.

   • Oleh Kulikov

    Зі системою освіти я злягатися можу аж до літа.
    Вар’ювато злягатися буду лише до кінця лютого.
    Але огляд Birdman’a, на щастя, буде швидше :)

    • B11zzard

     Чекаю =)

 • NGxWinGeR

  Ми з автором ходили на зовсім різні фільми))) Навіть коментувати не буду)

 • Nazar Gomenyuk

  А де Губка Боб?

 • Flok1

  Чекаю на озвучення від Притули

 • Interzeroid

  Інколи так приємно НЕ дивитися трендові фільми, як от “Лєвіафан” або оці “50 відтінків”.

  • Я ще не дивився «Левіафан», але впевнений, що порівнювати його з відтінками не є розумно, щонайменше.

   • Interzeroid

    Тут мова не про жанри взагалі. В січні всі говорили про “Лєвіафан”, а в лютому – про “50 відтінків”. Обидва трендові, і це їх об’єднує.

    • Fritz Fritzenco

     По твоєму все що обговорюють – трендове? і про левіафан круто не говорити? (це ж тренд) Тоді що ти робиш в цій темі?)) якщо ти пробуєш виділитися з натовпу (який деюро не існує, імхо – просто фікція придумана людьми які хочуть виділитися) то потрапляєш в натовп людей які пробують виділитися з того натовпу) в тренді якраз і бути не таким як всі)

     • Interzeroid

      Вікіпедію ніхто не скасовував: “Тренд – загальна тенденція при різнонаправленому русі, визначена загальною спрямованістю змін показників часового ряду”. А я обговорюю тренди, а не самі фільми, в той час як всі обговорюють саме фільми. Тому це проти КОНКРЕТНОГО тренду.
      Щодо виділитися з натовпу: так це тренд. Тільки девіантний тренд, в якому задіяна така мала кількість людей, що вони навіть не перетинаються. І тому кожному, хто діє супроти основного тренду, здається, що він діє виключно сам. Тому все одно створюється суб’єктивне враження, що я виключно сам проти цього тренду.

  • Левіафан не трендовий. Він апріорі не може нікому подобатися. Але він важливий для виявлення недоліків суспільства постсовкових людей. В Україні совковими виросли навіть ті, хто народився за незалежності. Люди не розуміють, що зле живуть і самі у цьому винні. Тому й потрібні такі огидні фільми, як Левіафан.

   • Interzeroid

    А ніхто й не казав, що це фільм, який всім подобається. “Тренд – загальна тенденція при різнонаправленому русі, визначена загальною спрямованістю змін показників часового ряду.” Всі дивилися і всі писали про “Лєвіафан” в січні. В мене стрічка в Фейсбуці була забита цим фільмом. Якщо він тоді був не трендовий… Ну тоді не знаю, що тоді тренд.

    • Тренд — не обов’язково погане.

     • Interzeroid

      Я й не кажу, що погане. Я кажу, що інколи приємно цим трендам не слідувати, а йти всупереч. ;)

     • Але часто всупереч стає трендом. Наприклад несвяткування Дня святого Валентина. Вже масовою стала ненависть до ванілі і заперечення свята для закоханих.

     • Interzeroid

      Ну, в даному випадку я якраз пішов проти кінотренду.
      А щодо дня святого Валентина – в мене практично немає свят, я на них просто не звертаю уваги. День народження, Різдво, Пасха, День незалежності – ось і всі свята, на які я звертаю увагу.

     • Fritz Fritzenco

      Як жеж нудно ти живеш :с

     • Interzeroid

      Враховуючи, що практично кожне свято в Україні – це зазвичай просто привід набухатися, то так – я живу нудно, бо не бухаю. ;)

 • cyber_ua

  Зря вы так критикуете так фильм, после него легче развести телочку на с… )

  П.с А так фильм еще то г…, если снимаете фильм про БДСМ, то давайте уже хоть больше порнухи :D

 • Yura

  А знаєте, що найгірше? Що всі мої знайомі двічата (включно з сестрою) дійно сцуть відь нього окропом. От наче розумні панянки, з вищою освітою, але все одно “НЄ ЮРА ТИ НІЧОГО НЕ РОЗІМІЄШ ЦЕЙ ФІЛЬМ ШЕДЕВР”. Просто “рукаобличчя”

 • Ender

  Я не знаю чи тут таке можна, але до статті пасує)
  https://www.youtube.com/watch?v=R7GNaXjKhjc

  • Сам хотів вставити цього ролика, але полінувався.

   • Ender

    чи посоромився?

  • Interzeroid

   Якщо ви не дивитеся порно, але дивитеся “50 відтінків”, то ви – довбанутий.
   Дивіться порно!

 • Natali

  я переглянула книгу, надовго мене не вистачило, але я сказала що це “Сутінки”, виявилося що дійсно, фанфік.

 • Traveler

  найшло воно свого глядача, як і трансформери4, і форсаж 7… Всі щасливі :)
  п.с. уявляю скік хлопаків розвели дівок на “експерименти”, після фільму ^_^

 • Я мабуть переплутав сайт :D