Огляд фільму “Роги”

Автор: Жека Сенін

У хлопця виростають роги. Небуденна тематика для фільмів, еге ж? Невідомий режисер вирішив узяти за основу книгу не надто відомого письменника і збацати крутяцький фільм. Чи вийшло?

НЕДОКІНҐ

Син відомого фантаста Стівена Кінґа, Джо Гілл (Джозеф Гіллстром Кінґ) узяв собі псевдонім, аби досягти успіху без батькової репутації. Ви чули про нього? Я от, до прикладу, тільки зараз дізнався. А за його книгами вже й фільми знімають.

Власне у самій назві вже бачимо сюжет. У Іґнотуса Перріша, головного героя фільму після похорону коханої дівчини виростають… роги. Усе вказує на її вбивство, а городяни вірять, що вбив Іґ через те, що вона відмовилася одружитися з ним. А тут ще й ці роги — ну просто сам Бог вказує на винуватця. Чи ні?…

dsa

Іґнотус хоче знайти вбивцю своєї коханої за будь-яку ціну, і тут виявляється, що роги — не просто стильний аксесуар, а і три-чотири кілограми непоганий інструмент у досягненні мети.

ДЕМОН ІЗ ЯНГОЛЬСЬКОЮ ПОВЕДІНКОЮ

Фільм з першого погляду здається поверховим — нуднувата зав’язка, незрозуміла присутність містики. Здавалося б, відсутність сюжету взагалі — чистий фан, екшн, підпалювання і треш з показуванням геніталій. Але приблизно із середини нам розкривають більше історії, і виявляється, що все далеко не так очевидно. Ба більше, вбивство дівчини — не єдина загадка!

Режисер не боїться подавати інформацію непослідовно — це тримає глядача, робить історію цікавішою і менш банальною.

Врешті фільм зачіпає глобальну християнську тематику — янголів, демонів, віру та її спаплюження, неземне кохання та гріховність кожного смертного, причому робить це дуже добре.

Лишається одне малесеньке питання — а що ж врешті з рогами? Нам показують, як вони з’явилися, проте не показують, з чиєї примхи, як і єдиної версії того, з якою метою це відбулося. Не пояснюють до ладу, чому ж усім нахезати на те, що в людини зненацька виросли роги, і її ще не запроторили в надсекретні лабораторії. Натомість усі зосереджені на драмі та загадковому вбивстві. Зате в кінці фільму — НЕОЧІКУВАНИЙ ПОВОРОТ.

ГАРРІ, ТИ ВИРІС

Деніел Редкліф вже не нагадує юного чарівника — тепер він схожий на побитого життям британського хлопця, який щодня порушує правила і втілює в життя слоґан „Секс, наркотики, рок-н-рол“. Головний герой, щоправда, не такий, але режисер фільму безсумнівно хотів зробити Редкліфа значно брутальнішим, аби відділити його образ від Гаррі Поттера. Мушу сказати, це йому майже вдалося — надто вже важко забути епічний фейс у променях червоного світла… вісім фільмів поспіль. Але усе з часом….

Daniel_radcliffe_in_horns_movie_2014_hd_wallpaper_649403905

Редкліф убив двох зайців. По-перше, він привабить багацько аудиторії, яка захоче побачити Данилка в іншому амплуа, що раніше було складнувато зробити. А по-друге, він чудово виклався і дійсно класно зіграв — подекуди значно краще, аніж у поттеріані. І хай у фільмі не ідеальні спецефекти, недоладна сюжетна лінія, але гра акторського складу, мораль і екшн-події не дадуть глядачеві нудьгувати.

От тільки подивитися “Роги” в кіно не вдасться — якщо вірити вікіпедії, прем’єра фільму відбулася ще у 2013 році, а до нас у кіно він мав би надійти от-от. Щоправда сайти кінотеатрів про нього не пишуть, а тому подивитися фільм чесно не вдасться. Принаймні поки що.

70

Вподобайка

Вдалося

 • фанат Кінґа чи Гаррі Поттера
 • любите нестандартне кіно
 • обожнюєте містику
 • бажаєте обговорення фільму

Не вдалося

 • не вірите у режисерів-початківців
 • хочете, аби все було зрозуміло
 • не любите фантастику

Останні огляди

Огляд Hello Neighbor

31

Автор: Володимир Вітовський

Hello Neighbor

Огляд Seven: The Days Long Gone

49

Автор: Владислав Папідоха

Seven: The Days Long Gone

Огляд фільму «Вогнеборці»

Автор: PlayUA

Вогнеборці / Only the Brave (2017)

Огляд Need for Speed Payback

59

Автор: Михайло Петрунів

Need for Speed Payback

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Огляд Destiny 2

83

Автор: Роман Береговий

Destiny 2

Огляд Super Lucky’s Tale

68

Автор: Володимир Вітовський

Super Lucky's Tale

Огляд Star Wars: Battlefront II

61

Автор: Роман Береговий

Star Wars: Battlefront II
 • Mikots

  Зацікавили. Не знав, що цей фільм знятий по твору Джо Гілла. Кілька років тому читав книгу його оповідань – запам’яталась і навіть справила враження.

 • Найкраща роль Поттера в історії :)

 • GansterBit

  Шановна адміністрація, відновіть, будь ласка, RSS-стрічку.

  Трейлери цього фільму українською мовою:
  1. https://www.youtube.com/watch?v=ME9fO_yW0dA
  2. https://www.youtube.com/watch?v=l2l_e5DyTGE

  • Zheka Senin

   Вельми вдячний – я україномовних трейлерів не знайшов.

  • RSS доступне за цим посиланням – http://playua.net/feed/

   • GansterBit

    Дякую!

 • Треба буде глянути.

 • Hoyt Ridge

  роги та копита

 • Сергій Гендис

  Мені фільм сподобався)

 • Станислав Яворский

  Почитаю,а потім гляну. Дякую за огляд :)

 • Nyobir

  Велике прохання додавати оригінальну назву стрічки!

 • Заінтригували… бісові душі..
  Треба почитати, можливо Джо щось якісне пише, бо його татусь, при всій повазі до прихильників творчості пана Стівена Кінґа, займався банальною комерційною “писаниною” (можливо мені траплялись не найкращі його твори, або переклади бездушні, але нічого цікавого я не помітив)
  п.с.
  все рівно дивлюсь трейлери та бачу Гаррі Поттера, а щоб йому!… ;)

 • Гриша

  Завжди вважав що Редкліф зіграв Потера фігово. Саме акторська гра була якась… не дуже… а тут наче постарався.

 • Natali

  навіщо я це подивилася? мені абсолютно не сподобався фільм.