Огляд навушників HyperX Cloud II

Автор: Андрiй Корзаченко

Наш інсайдер у компанії HyperX Андронний Корзачекус на хлопський розум пояснює, що за звір ота гарнітура HyperX Cloud II. На черзі огляди іншої техніки цієї компанії і не тільки цієї. Якщо сподобається, пишіть в коментарях, що ще ви б хотіли, аби ми оглянули, а якщо не сподобається, можете надсилати гроші сюди і замовляти, що вам заманеться.

Знімалося в ігровому барі LevelUP.

Останні огляди

Огляд Hello Neighbor

31

Автор: Володимир Вітовський

Hello Neighbor

Огляд Seven: The Days Long Gone

49

Автор: Владислав Папідоха

Seven: The Days Long Gone

Огляд фільму «Вогнеборці»

Автор: PlayUA

Вогнеборці / Only the Brave (2017)

Огляд Need for Speed Payback

59

Автор: Михайло Петрунів

Need for Speed Payback

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Огляд Destiny 2

83

Автор: Роман Береговий

Destiny 2

Огляд Super Lucky’s Tale

68

Автор: Володимир Вітовський

Super Lucky's Tale

Огляд Star Wars: Battlefront II

61

Автор: Роман Береговий

Star Wars: Battlefront II
 • Artur Babichenko

  Крутяк, вне всяких похвал!

 • Вова Собко

  Крутий огляд. Побільше б таких. Цікаво буде ще огляди не тільки гарнітур, а й апаратних частин компуктера побачити.

  • В будущем сделаем. Были обзоры мат.плат и видеокарт, но они уже немного неактуальны, т.к. были сделаны на 700 серию Nvidia.

 • Roman

  Дякую, дійсно гарно знято і цікава розповідь :)
  А мова свідомо була обрана російською, чи це просто жест доброї волі в бік країни-окупанта? :) Просто звик і рекламував серед своїх, що PlayUA саме Україномовний портал, оскільки російськомовного контенту більш ніж достатньо.

 • Bambucha

  Почав дивитися, почув російську, вимкнув. Я нічого проти російської мови не маю, але ПЮ завжди був україномовним і таким має залишитися. За російськомовними оглядами можна сходити на який небудь стопгейм, а ПЮ має бути україномовним.

  • MaxWell

   Та нема різниці, якщо чесно, якою мовоб розмовляють, якщо розумієш-то добре.

   • UA| Leon [SW]

    Згідний з тобою.

   • Mikots

    Вставлю свої 5 копійок. Все ОК, але є тільки один невеличкий, але важливий нюанс. На сторінці “про нас” є таке: “Основна мета діяльності — повна українізація українського ґеймінґу та медіапростору, що його описує.” В іншому все супер :)

    • Nick Oros

     Ну все правильно. Основна мета – українізація. А побічна мета – заробити грошенят, знімаючи російське відео “для мас”, і показуючи його людям, які прийшли на український ігровий портал читати новини українською.

 • Nick Oros

  От і я кажу. Серйозно, відсутність мовних обмежень у коментарях – це круто. Але коли вже редакція один за одним стає російськомовною, то це вже не є український ігровий портал. Не більше, ніж Ані Лорак – українська співачка.

 • Alex Черній

  Класний огляд дякую PlayUA

 • Ми не про українську мову. Ми просто в більшості висловлюємося нею. Ми не боремося ні з чим і ні за що. Ми робимо те, що нам подобається і так, як це вміємо/можемо/хочемо. Андрієві зручно імпровізувати російською і ми не обмежуємо таке його конституційне право, як і не обмежуємо нічиє право у виборі мови висловлювання на порталі. І це не єдиний наш оглядач, і точно не вимога Kingston.

  Все одно портал залишається і завжди буде здебільшого україномовним, хоча залишаться англомовні, російськомовні чи двомовні ролики, коли так буде зручно нашим авторам, але повторюю: українська залишиться в пріоритеті. Ми нікому нічого не винні і нам ніхто нічого не винен.

  Усі, кому не подобається, як і що ми робимо, можуть долучитися і зробити краще. Значно ефективніше створювати щось українською, а не боротися з російською. Ми не вважаємо, що українська мова вимирає. А люди, які таке стверджують, просто не ходять до кінотеатрів України, не відвідують книгарень і не користуються нею в побуті та нічого не створюють українською, тому їм здається, що її нема і вона пригнічена. Ставтеся до цього простіше.

  • Nick Oros

   Тобто коли третина відгуків до відео – негативні, то редакція не бачить в цьому нічого поганого? “Простіше” до питання мови ставилися люди сходу, і подивися що з ними трапилося.

 • Павло Іванов

  Якось вуха ріже це не той матеріал за ради якого я захожу на портал.

 • Stan

  Непогані, але чесно кажучи порівнюючи їх з тими самими A4Tech Bloody G501 які в більш ніж в два рази дешевші то принципових плюсів, за які і варто передплатити – вони дають замало.

 • vego

  Не думаю, що автори чекали від нас якоїсь іншої реакції на російськомовний матеріал тут, тому не буду повторювати інших коментаторів.
  Є лише одне прохання, якщо це буде нескладно, помічати російськомовні матеріали. А то назва новини та назва ролика на ютубі є, в певному сенсі, оманливими.

 • PATRIOT_KR

  Хмм…. нехай зроблять стрім українською мовою на pg XD

 • Юра Коваль

  Українізація всесвіту завершена…(((