Огляд клавіатури Razer DeathStalker

Автор: Віталій Тарнавський

Нещодавно компанія Razer випустила нову, дуже цікаву серію клавіатур під назвою DeathStalker. До цієї серії входять 3 клавіатури: DeathStalker Essential для початківців, просто DeathStalker,  та Deathstalker Ultimate для людей з великими запитами та купою грошей. На тестування до мене потрапила стандартна версія клавіатури для смертних.

Упаковка і комплектація

Razer DeathStalker постачається у великій щільній картоновій коробці. Конструктивно упакування нагадує пенал — одна частина заїжджає в іншу. Дизайн коробки стандартний для більшості пристроїв фірми Razer: на лицьовому боці, крім логотипу компанії та назви моделі, красується фотографія самої клавіатури.

Комплектація у неї спартанська – клавіатура, кілька наліпок і брошурки. Фірмове ПЗ завантажується з офіційного сайту, ніяких дисків у комплекті.

Дизайн та особливості

Дизайн Razer DeathStalker вельми агресивний і привабливий, викликає зацікавленість присутніх і заздрісні погляди друзів-ґеймерів. Ця модель повністю чорного кольору з сірим гравіюванням на клавішах. Клавіатура має регульовану зелену підсвітку, колір якої змінити не можна. Завдяки підсвічуванню можна грати і в повній темряві, набирати текст — чисте задоволення.

Ноутбукове компонування клавіш також не викликає особливих нарікань, усе тут добре і навіть цілком собі пристойно. Клавіатура розпізнає 10 одночасних натискань, є захист від випадкових і фантомних натиснень.

Цікавою особливістю моделі є наявність підставки під зап’ястки в передній частині. Вона цілісна з клавіатурою, від’єднати неможливо. На відміну від матового пластика, з якого виготовлена вся клавіатура, підставка зроблена глянсовою, з дрібним рельєфним візерунком у вигляді бджолиних стільників. Також на підставці красується логотип Razer, який, на жаль, не підсвічується :(.

Особисті враження

Razer Deathstalker вийшов дуже добротним продуктом. Вистачає просто під’єднати її до свого ПК, спробувати набрати текст, пограти у ігри, і ви одразу ж зрозумієте, що ця клавіатура посідає гідне місце на вашому столі.

Клавіатура не перевантажена купою медійних клавіш, а також може похизуватись дуже тихою роботою при наборі, тепер моя дружина не кричить на мене, коли я щось друкую о першій ночі.

Програмне забезпечення

Абсолютно усі нові пристрої Razer працюють з їх фірмовим програмним забезпеченням Synapse 2.0, яке дозволяє зберігати різні профілі а також налаштовувати девайси під свої потреби. Synapse миттєво розпізнає нову клавіатуру і дозволяє налаштувати її, як вам заманеться.

Вердикт

Razer Deathstalker — чудова клавіатура для людей, які цінують тиху роботу, а також стильний дизайн та функціональність. Вона добре пасуватиме людям, які грають у FPS та MMORPG. Єдиним мінусом вважаю її теперішню ціну, яка складає 1300 грн. на момент написання огляду.

Особлива подяка магазину Зона51 за надання клавіатури для тестування.

Останні огляди

Огляд Hello Neighbor

31

Автор: Володимир Вітовський

Hello Neighbor

Огляд Seven: The Days Long Gone

49

Автор: Владислав Папідоха

Seven: The Days Long Gone

Огляд фільму «Вогнеборці»

Автор: PlayUA

Вогнеборці / Only the Brave (2017)

Огляд Need for Speed Payback

59

Автор: Михайло Петрунів

Need for Speed Payback

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Огляд Destiny 2

83

Автор: Роман Береговий

Destiny 2

Огляд Super Lucky’s Tale

68

Автор: Володимир Вітовський

Super Lucky's Tale

Огляд Star Wars: Battlefront II

61

Автор: Роман Береговий

Star Wars: Battlefront II
 • Interzeroid

  Рейзор-марка симпатична, але вельми ненадійна. Була в мене миша від Рейзора. Пропрацювала рік і два тижні, потім перестала працювати.
  Після цього покопирсався по форумах – виявилось – багато хто пише, що Razer швидко ламається.

  • Теж багато такого чув, але у мене вся переферія від Razer, найстарішим девайсом є навушники, Їм 4 рік пішов, наймолодшим ґеймпад, йому скоро рік. Ніяких проблем не було. Можливо мені просто щастить?)

   • Interzeroid

    Може й так. Але Рейзору я більше не довіряю.