Оновлена Глобальна мапа для World of Tanks. Фіксація курсу валют у преміум-магазині

WoT_KeyArt_Global_Map

Компанія Wargaming повідомила про вихід оновленої версії ​​Глобальної мапи у World of Tanks. Нова мапа краща тим, що об’єднала всі кланові режими в рамках одного поля бою. Та і в загальному користуватися нею зручніше.

На ній з’явилася нова валюта — вплив, яка об’єднує Укріпрайони і Глобальну мапу в єдину систему. Вплив використовується для завоювання нових територій і заробляється в боях за провінції і вилазки. Крім того, за допомогою впливу гравці можуть підвищувати загальний дохід від провінцій і купувати Дивізії — автономні бойові одиниці.

Завдяки зрозумілішому інтерфейсу і системі навчання, новачки зможуть швидше зрозуміти філософію битв на Глобальній мапі, які стали ще масштабніші, адже гравці зможуть обирати для битв техніку 6, 8 і 10 рівнів для баталій на новій великій мапі.

Окрім того, відбулися зміни у фінансовій політиці Wargaming. У зв’язку з постійним коливанням курсу валют, було прийняте рішення, що курси національних валют Росії, України, Білорусі і Казахстану будуть відноситись до долара за наступними розрахунками:

  • Росія — 55 рублів за 1 $.
  • Україна — 20 гривень за 1 $.
  • Білорусь — 15 000 білоруських рублів за 1 $.
  • Казахстан — 185 тенге за 1 $.

Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →