Оновлення Heroes of the Storm

Сьогодні блізардівська БАМБА Heroes of the Storm розжилась апдейтом. Що за смаколики чекають на гравців, що додали й що забрали— зараз коротко вам переповім.

ETFEW7P9S4N31394649059086
Перше та найпомітніше — додали нового героя! Як і очікувалося, черговим персонажем виявилася чарівлива Джайна Праудмур. Вона доволі хвацько може керувати водами й холодом та завдавати чималого клопоту ворогам. Та за все хороше треба платити, тож усі бажаючі зіграти Джайною спочатку повинні відвалити 15000 золотих кругляшів, що є доволі значною сумою внутрішньоігрової валюти (за переможний матч отримуємо всього 30 монеток, програний – взагалі 20).

6XFJGP7G1W811416606772336

Для тих, кого засмутила ця новина Blizzard додали в гру можливість купити стимулятори, що даватимуть бонуси до заробітку золота й досвіду.

Також доволі багато змін торкнулося і балансу. Імба – порізана, заслабкі персонажі – посилені.

Не оминуло оновлення й графічної складової. Певні мапи були допрацьовані, як і ряд персонажів. Малфуріон з E.T.C. так взагалі нові текстури отримали.

Якщо хочете дізнатися більше, можете побачити всі зміни на офіційному сайті.

Нагадуємо, що наразі йде технічне альфа-тестування Heroes of the Storm, бета-тестування очікується на початку наступного року.

 


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Pavel Nechay

    і після цього дехто пише що в доті все вирішує донат…
    в доті сети а тут стимулятори і так далі

    • Юра

      Стимулятори не впливають на ігровий процес. Це всього лиш бонус до рівня твого акаунту та золота за матч.