Оприлюднено ігролад Wasteland 3

Студія inXile оприлюднила перше ігроладне відео Wasteland 3 та повідомила про запуск спільнокошту. За дві хвилини розробники встигли продемонструвати свої ранні напрацювання, зокрема постапокаліптичний Колорадо, візуально поліпшену, якщо порівнювати із Wasteland 2, картинку та новий ракурс камери під час спілкування.

Наразі Wasteland 3 базується на останній версії ігрового рушія Unity. Розробники обіцяють транспорт, багатокористувацький режим та версії для Windows, Linux, macOS, PlayStation 4 та Xbox One, що вийдуть одного дня.

Метою кампанії зі збору грошей на Fig.Co є 2 750 000 зеленясиків, хоча розробку гри оцінено в 6 000 000 доларів. Вибір саме Fig у якості краудфандинґ-платформи, найімовірніше, продиктовано можливістю користувачів не лише жертвувати гроші на створення ігор, але й вкладати в них свій капітал.

Також на підтримку кампанії inXile виклала на YouTube кумедне відео.

Wasteland — це серія постапокаліптичних рольових ігор. Першу частину розроблено 1988 року. За сюжетом головний герой очолює загін пустельних рейнджерів, які є потомками солдатів інженерних військ Невади, що пережили катастрофу.

Читайте також

Wasteland 3 досягла мети спільнокошту за три дні

PlayNews #261 — Wasteland 3, Amazon…

Wasteland 2: Director’s Cut вийде у жовтні

Wasteland 2 Game of the Year — безкоштовно для всіх власників оригіналу

Wasteland 2

Розробники Wasteland 2 покращать графіку гри

Blizzard створює новорічну казку у своїх проектах

Blizzard winter event

Take-Two анонсували створення видавничого підрозділу Private Division

Private Division Logo

Обираємо розчарування року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards
  • Руда Білка

    Ну поки що виглядає цікавим. Подивимось, що з того вийде.

  • BogdanBLv

    Wasteland 2 пограв з задоволенням не зважаючи на всі огріхи гри. Сподіваюся на 3 частину… полюбляю покрокові тактики і мені зараз бракує чогось такого пограти.

  • Мені здається, що такі камери зроблять тільки для деяких ключових персонажей, як у Фаллаут 1, 2 було. Для всіх інших діалог просто текстовий буде. Інтерфейс діалогу, мабуть, теж змінять. Цей явно зроблений для демонстрації напрацювань.

Популярне