Опубліковано тизер нової гри від розробників Layers of Fear

Bloober Team, розробники Layers of Fear, опублікували тизер-трейлер до свого нового проекту. Це буде гра у жанрі жахів і вона матиме назву Project Méliès.

Попередні проекти цієї студії були далекі від досконалості. Однак і Layers of Fear, i Observer знайшли своїх прихильників. У них поєднувалася сюрреалістичність та терор, які були динамічно вписані в ігровий всесвіт. Останній трейлер підтверджує, що у Bloober Team і досі залишаються ідеї для нових проектів.

Project Méliès анонсували ще у березні цього року. Однак ні деталі сюжету, ні стилістика гри чи навіть основні механіки досі невідомі.

Сюжет цього тизеру надзвичайно простий: головний герой проходить із одного приміщення в інше. В одній із кімнат він помічає чи то привида, чи то вбивцю, чи ще когось. А далі все звично: йому лячно і він починає тікати.

Набагато цікавіше аналізувати стилістику трейлера. Відео зроблене ніби у 1930-х роках, коли кіно тільки почало розвиватися. Звукові ефекти не з самої гри, а накладені на готове відео. Стоп-кадри з титрами, у яких прописуються емоції героя, як у старих німих кінострічках.

Складно навіть уявити чи це просто така оригінальна подача трейлеру, чи ці механіки дійсно будуть вкладені у саму гру. Нам залишається лише чекати подальших подробиць.

Читайте також

В Україні стартують продажі найтоншого у світі ноутбука Acer Swift 7

Acer Swift 7

Відьмак з’явиться у Monster Hunter: World

The Witcher

Wargaming та «Белавіа» презентували новий Танколіт

World of Tanks

Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

gta V

World of Warships отримала нагороду YouTube Ad of the Year

World of Warships

Трохи деталей про Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

14 хвилин ігроладу The Outer Worlds

The Outer Worlds

У Fortnite з’явиться «Творчий режим»

fortnite creative

Популярне