Особливості сезонної перепустки South Park: The Fractured But Whole

У наш час сезонна перепустка — це один з важливих елементів післярелізного розвитку проекту, що дозволяє видавцю отримати додаткові кошти та нагадати про гру після її виходу, а гравцям отримати насолоду від нового контенту. Не обійдеться без сезонної перепустки і South Park: The Fractured But Whole — творіння від Ubisoft San Francisco.

Власники перепустки зможуть отримати приємні бонуси в день виходу гри, тому що саме тоді відкриється доступ до перших двох доповнень: Relics of Zaron (набір костюмів та перків) і Towlie:Your Gaming Bud (також дістанеться всім, хто передзамовив гру).

South Park: The Fractured But Whole

Але це не все, що для вас приготували хлопці з Ubisoft. Окрім вищезгаданого, в грі з’явиться вервечка доповнень, що вийдуть в межах півроку після релізу. Це будуть:

  • Danger Deck  — гравцям доведеться позмагатися у надважких випробуваннях, що їм приготував Доктор Тіммі. Вийде в грудні 2017 року.
  • From Duck till Casa Banita — гравці змагатимуться проти демона, заручившись допомогою Єнота та його команди. Вийде в 2018 року.
  • Bring the Crunch — додасть у гру нову історію, а з нею і супергеройський клас, проте додаткові деталі розробники поки не розголошують. Реліз заплановано в 2018 році.

South Park: The Fractured But Whole вийде 17 жовтня 2017 на Xbox One, PS4 та ПК .


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →