Найновіші номерні частини Resident Evil вийдуть на консолях нового покоління

RE-Banner-1

Capcom оголосила про те, що четверта п’ята і шоста частини відомої всьому світу серії Resident Evil  побачать світ на консолях нового покоління цього року. Аби фанати франчайзу повірили в своє щастя, розробники прикріпили приурочений цій події ролик, у якому можна оцінити те, як іграшки виглядатимуть на новій для них платформі.

І хоч нічого видатного японцям зробити не вдалося, та, нагадаємо, що це не черговий ремастер з, начебто, повністю перемальованою графікою і використанням нових технологій, а звичайний порт. Дивним є прагнення Capcom витрачати стільки виробничих потужностей на порти, та, не менш дивним є те, в якій послідовності їх збираються випускати.

Так 29-го березня світ побачить Resident Evil 6, влітку нас порадують п’ятою частиною, а четверту залишається очікувати до осені. Кожна з частина коштуватиме $20, а в деякі країни обіцяють завезти версії на фізичних носіях, та на цю мить перелік цих країн обмежується Сполученими Штатами Америки.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Jobitronik

  “Найновіші” “четверта”))

 • Yuriy Burda

  Перед цим портували першу й “нульову” частини, обідві проходив із задоволенням і більше одного разу. Цікаво чому немає в планах другої і третьої. Ну, третя не так вже й потрібна, а от у перевидання другої пограти я б не відмовився.

  • Oleh Kulikov

   Перевидання другої частини у розпалі створення.
   Реліз якщо не в другій половині цього року, то у 2017-му.

   • Yuriy Burda

    А, точно. Була ж така новина. Ну, тоді норм виходить. Можна буде майже всю основну номерну серію пройти/перепройти. А третьої частини не жалко, навіть якщо не перевидадуть.

 • Stiv Oyen

  Resident Evil 4 рулить!!