Оцінки Need for Speed — як інтернет усе зіпсував

Сьогодні щасливі власники консолей сучасного покоління отримали свої копії нової Need for Speed. Разом з тим у мережі почали з’являтись перші огляди гри від провідних видань, яким ми вирішили присвятити окрему новину.

Середня оцінка, що базується на 31 огляді, — 66 балів зі 100 можливих. Як можна побачити з оцінок нижче, думки преси розділились. З одного боку виступають такі видання як USgamer, які відзначають велику свободу в кастомізації автівки, чудову графіку та веселий сюжет. З іншого боку гру сварять за постійну потребу в активному інтернет з’єднанні та проблеми з технічної сторони: частота FPS часто падає до 20 кадрів в секунду. Крім цього, оглядачі незадоволені поведінкою штучного інтелекту та однотипністю завдань. Ігровий світ ніби і великий, і красивий, але не наповнений чимось цікавим.

Нагадуємо, що реліз гри для ПК запланований на весну 2016 року.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Nikssl

  Все, як я i уявляв собi в головi: погана оптимiзацiя, не цiкавий свiт и самi перегони.

  • sixshooter

   Ну взагалі то консолі сучасного покоління вельми непотужні по сьогоднішнім міркам. Тому про оптимізцію говорити поки що рано

 • Dementer

  “Ігровий світ ніби і великий, і красивий, але не наповнений чимось цікавим”.

  Нічого, доповненя, тобто DLC, врятую світ NFS!!! Вам лише треба буде їх придбати за зелененький папір с американськими президентами…)