Оцінки Star Wars: Battlefront — короткочасне захоплення

Сьогодні відбувся цифровий реліз мультиплеєрного шутера у всесвіті «Зоряних війн» Star Wars: Battlefront. Як і належить, до мережі відразу потрапили оцінки, які поставили грі провідні видання світу. Подивимось, якої вони думки про перезапуск Battlefront.

А відгуки їхні, м’яко кажучи, не найпозитивніші. Із майже 30 опублікованих оглядів консольних версій гри понад третину висловлюють про гру змішані враження. Середня оцінка — всього 75 зі 100 можливих.

При цьому проблема тут точно не в розробниках, — ігрова графіка просто вражає, а ті локації і техніка, що відтворені у грі, з головою занурюють у світ, який чарував нас з дитинства, — а у видавці. Гра чудово передає атмосферу оригінальних фільмів і у перші години вас не покидає відчуття враженості. Утім, стартових мап і режимів настільки мало, що Battlefront доволі швидко набридає.  Словом, аби отримати максимум задоволення від гри, треба купувати і купувати, і ще раз купувати додатковий контент. Ех, EA, ти незмінна!

Гра вийшла для платформ РС, PlayStation 4 та Xbox One.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Пам’ятаю, перед початком старту нового покоління, всі говорили, що ціни на ігри не зміняться. Теоретично, не збрехали, але от розуміння, що таке повна гра, у видавців, бачу змінилась (особливо в EA). З Star Wars: Battlefront взагалі трішки смішно виходить, бо стандартне (або краще називати, стартове) видання, коштує дешевше ніж Season Pass, тому не дивно, що EA більше заробляє на SP ніж на стартових виданнях.

  • У таких випадках не потрібно купувати недогру. Якщо видавець побачить, що контент не приносить прибутку або приносить дуже мало, то, можливо, подумає перед тим, як продавати неповні ігри.
   Але мені здається, люди й надалі купуватимуть такі обрізані ігри.

   П.С. Я не кажу, що альтернативою має бути піратство.

 • Didok

  що гра, що видавець… одне *****

 • sixshooter

  Гра цілком нормальна, але крім графіки і пари ігрових режимів, які по суті є калькою з аналогічних режимів батли чі колди нічого більше не може нам запропонувати. Тим паче, що у все це я ще бавився в шкільні часи коли була актуальна перша і друга частини батлфронту. Щодо ціни, ну хлопці, які можуть бути питання? Зоряні війни це воїстину дійна корова, золотий телець – називайте як хочете. Тридцять(!!!) з лишнім років цей кіносерія разом з супутніми продуктами кормить сотні тисячи(боюсь сказати мільйони, хоча і це можливо) людей, що залучені до роботи над нею. А ви хотіли повний комплект за одну ціну?) Ха-ха-ха. Це вже щось типу бустерів у карткових колекційках, не інакше. Так що знімуть повну касу, будьте певні. ЕА взагалі пішли по шляху найменшого супротиву.
  Надпотужне графічне виконання ігор+легендарні серії мінус оригінальні геймплейні фічі все рівно дають стабільну трієчку з плюсом а то й четвірочку з мінусом, як пощастить. Куплять і попросять ще)

 • Vitaliy Pob

  Пристойні оцінки)