Озирнись

Автор: Ігор Анісімов

Світ технологій, світ комп’ютерів, світ соцмереж у яких ми сидимо щодня. Ці медіа, які ми звемо соціальними, це ніщо інше як наші замкнені двері, коли ми вмикаємо комп’ютер. Усі ці технології, це ілюзія товариства, спілкування, відчуття необхідності. Проте, коли ви відходите від девайсів омани, ви прокидаєтесь і бачите світ безладдя. Світ, де ми раби технологій, які освоїли…

Відео від автора Gary Turk — Озирнись.

Переклад:
Катерина Кравець
Редакція:
Олекса Мельник “Snovyda”
Текст Читав:
Ігор Анісімов “AdrianZP”

Останні відео

Стрім Okami

PlayNews #311 — Destiny 2, Devil May Cry 5, Remedy…

Destiny 2

Огляд Need for Speed Payback

Need for Speed Payback

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Flashback (1992)

ЩоВКіно: Грудень 2017

Зоряні війни: Останні джедаї / Star Wars: The Last Jedi (2017)

Порадник ґеймера: Грудень 2017

Okami HD

Перші враження від Seven: The Days Long Gone

Seven: The Days Long Gone

Стрім “Підсумки-11.2017” (Steep)

Steep
 • Ігор Кузь

  Це відео, як прохолодний душ.

 • Дмитро Хом’як

  А насправді спілкування за допомогою технологій те саме, що і спілкування без технологій. Та сама проблема із спілкуванням віч-на-віч і в групі, ті самі викаблучування на публіку, та сама критика досягненнь інших.
  Знайти десять відмінностей між спілкуванням за допомогою сучасних технологій і без них, без врахуваннь самого використання технологій, дуже важко. Єдине, що спадає на думку це більший спектр можливостей при використанні винаходів.

 • Ggen

  якось в гуртожитку вимикали електроенергію, приблизно 200 чоловік разом виходять на вулицю, спілкуються, веселяться, п’ють пиво (куди ж без цього), але тільки вмикають знов, вся купа біжить по своїх кімнатах, вмощує зручніше дупи перед моніторами і строчить в ВК ” як було класно, така атмосфера ” і далі в такому стилі. людина як соціальне так і асоціальне створіння, в наш час ми спромоглися поєднати ці речі шляхом використання інтернету. відео гарне, але нічого не змінить

  • вадім полюхович

   Схоже, ви не чули про поляну в містечку КПІ.
   Це такий парк, в якому на різні значні і не значні події близько 200 студентів п’ють. Без девайсів. І говорять один з одним. І здружуються. І зароблюють похмілля. І знаходять любов. І блюють.

   • Ggen

    взагалі у нас проблема спілкування тільки через інтернет не така серйозна, доволі часто можна зустріти компанії, що прогулюються і розмовляють вживу

 • Mikots

  Правда, хоч і трохи надто драматизовано, НМД.
  https://images.duckduckgo.com/iu/?u=http%3A%2F%2Fwww.signnation.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2014%2F05%2Fnowifi.jpg&f=1

  А ще згадався так безцільно, але так добре згаяний у Little Inferno час.

  • POROSUS

   Я б не сказав, що час витрачений на My Little Inferno – безцільно згаяний, мені було цікаво стежити за сюжетом та поглинати ту атмосферу, яку генерує ця гра.

   • Mikots

    До певного моменту мені здавалось, що час витрачається дійсно безцільно і беззмістовно :) При тому, що вся така маленька Little Inferno достатньо цікава, вона ще швидше здалась одноманітною. Правда, це тільки допомагає грі.

 • Aken Bosch

  Ця людина думає, що це тільки зараз люди перестали розмовляти в потягах? Це було з людством від моменту появи потягів. Просто змінилися способи уникання комункації. Раніше це були книжки. Зараз — Інтернет.
  І взагалі, якщо чесно, я не бачу різниці між тими хто плаче що “ми стали рабами поїздів” (чи щось в такому дусі) та “ми стали рабами технологій”. Це — прогрес. Прийміть його, або він вас змете. Як змів свого часу луддитів. Просто тому, що сили які стоять за ним це і є людство.
  Технології надали/нададуть нам шанс стати по справжньому вільними. Вільними від неправдивої інформації, від роботи, від рутини.

  • Mikots

   Тут йдеться швидше про те, що (багатьох) технології не тільки — і не стільки — роблять вільними, але і заново поневолюють. Варто мати це наувазі, щоб не загратись в інтернетах. Думка не нова, ага)
   А книжки, хоч в дечому і схожі, ніколи не були в цьому такими успішними, як сучасні технології.

 • вадім полюхович

  Безцільно і недолуго. Ніби продавець яблук каже мені “не купуй яблука”, хоч я прийшов саме для цього.
  Про своє дитинство він розповідає з гордістю, хоч і забув, що більшість часу вони з друзями робили нічого, і лиш інколи втрапляли в якісь незначні пригоди.
  Випадкові зустрічі на вулиці він підносить на небеса, хоч тільки у 0.01% випадків ви зустрінете серед випадкових людей того, хто вам потрібен. В інтернеті ж людей більше і шанс більший.
  Та і ким він себе уявив, щоб критикувати досягнення людського прогрессу за останні дисятиліття? Якщо б він проводив дослідження, якось визначав вплив смартфонів, компів і інтернету на загальний рівень радості людей, то, можливо, я і прислухався б. Але покладатись лиш на спостереження якоїсь випадкової людини з інтернету я не буду.

 • Strange SiMoN

  https://www.youtube.com/watch?v=RsO9MIaIazM
  Нажаль, тільки на англійському, але все одно варто подивитись.

 • Коли проблеми з wifi
  https://youtu.be/jOUiAr9-KSo

 • Олександр “Jeżyk_Olek” Масний

  ага)прогрес – штука хороша,якщо знати,як нею користуватися)
  а якщо безконтрольно цим займатися,то звичайно все піде шкереберть і будуть проблеми)

 • Traveler

  дурня, якщо людина хоче бути рабом того ФБ чи ВК, то це її справа, а комусь достатньо тільки книги, хтось інший ізолюється чимось іншим. Все те, що є у відео і так відомий факт, про які певно вже знято повнометражні фільм і док. по дискавері…

Популярне