Подробиці першого доповнення для Tom Clancy’s The Division

26880_banner

Ubisoft оголосили про вихід першого доповнення для своєї еталонної мультиплеєрної стрілянки Tom Clancy’s The Division. Додатковий контент буде безкоштовним і порадує як гравців ПК так і їхніх консольних колег по цеху.

DLC принесе випробування під назвою Falcon Lost, що відправить гравців глибоко під землю, зіштовхнувши лобами з фракцією The Last Man Batallion. Передбачається два режими складності, кожен з яких розрахований на гравців з чималим досвідом і спорядженням щонайменше 31-го рівня. Про хардкорність говорить і повна відсутність контрольних точок. Так, як тільки ваша команда загине, перегравати прийдеться з самого початку.

Але не бойовими ранами єдиними, адже в грі з’явиться цілих 4 набори спорядження, і якщо зібрати їх всі, ваш герой отримає нову здібність. Довгоочікувана і бажана функція обміну трофеями теж з’явилася. Тепер протягом двох годин після отримання предмету ви зможете віддати його своєму другові-невдасі.  В центрі ж Темної зони щогодини скидатимуть великий ящик з подарунками, і отримати їх зможе тільки одна команда, що обіцяє рубанку небувалих масштабів.

Falcon Lost побачить світ вже 12 квітня і передуватиме ще одному безкоштовному доповненню під назвою Сonflict, після виходу в світ якого розробники зосередяться на платних DLC.

 

Читайте також

Чого очікувати від The Crew 2?

Ubisoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАВЕРШЕНО

Перші тизери Far Cry 5

Чутки про нову Assassin’s Creed: Origins

Vivendi планує захопити контроль над Ubisoft до кінця року

DLC до Nier: Automata — нове слово у битвах з босами

Мультистрім Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands | ЗАПИС

Огляд Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

 • Жека

  Мої мрії про те, що допилять сюжетну лінію все більш туманні :(

  • Дарма, розв’язка явно відкрита й із очевидним “to be continued…”

  • Oleh Kulikov

   Дарма.
   Див. повідомленням вище.

 • BogdanBLv

  думаю сюжет таки піде далі, Аарон Кінер все ще в бігах з документами та наробками по вірусу, тай і налаштований він досить зле :)

  • Oleh Kulikov

   Сюжет продовжать, але не в безкоштовних доповненнях (квітень і травень), а трьох великих розширеннях — “Підземка” (червень), “Виживання” (десь улітку) та “Остання битва” (грудень-січень).
   От якраз у останньому і відбудеться фінальне протистояння з Кінером, причому на Острові Свободи.

Популярне