Перші деталі та повноцінний ігролад Jurassic World Evolution

На вихідних Frontier Developments показала спільноті перший внутрішньоігровий ролик симулятора Jurassic World Evolution, а разом з ним описала проблеми, з якими стикнеться звичайний гравець у процесі створення парку. Найсумніше те, що у відео немає ігроладу.

Зате розробники розповіли про гру. Все почнеться з того, що гравець відправить по світу групи археологів на пошуки скелетів вимерлих створінь. Опісля цього, за допомогою біоінженерії, з кісток вони створять динозаврів для парку. Сам парк спочатку займатиме тільки один острів, але може розростися до п’яти (з новими ресурсами та можливостями).

За словами розробників, гравцям доведеться працювати з трьома основними напрямками розвитку парку: розваги, охорона (наче хтось вірить, що все буде гаразд) та наука. Ви зможете як працювати з усіма одночасно, так і зосередитися на одному з них. Для покращення парку доведеться наймати експертів, що укладатимуть договори для одного з трьох напрямків.

Втім, це не всі елементи мікроменеджменту, які будуть у Jurassic World Evolution. Окрім злих і вкрай небезпечних динозаврів, вас турбуватимуть не менш страшні стихійні лиха, що частенько шкодитимуть острову. Як приклад команда розробників описала тропічний шторм, що шкодить інфраструктурі вашого парку та динозаврам.

Jurassic World Evolution повинна вийти влітку 2018. Повністю презентацію можна глянути нижче.

Читайте також

Усі власники Elite: Dangerous скоро зможуть активувати гру у Steam

300 тис. проданих копій Elite: Dangerous

Elite Dangerous – відео про керування зорельотом

Robot Cache — новий конкурент Steam з можливістю перепродажу та майнингом

Robot Cache

Нова Fable уже у процесі розробки

Fable

Оголошено дату релізу Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux

Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux

У Fortnite: Battle Royale зіграло понад 40 мільйонів гравців

Fortnite: Battle Royale

Far Cry 5 матиме рекордну для серії кількість персонажів

Популярне