Перші подробиці серії ігор про Бетмена від Telltale

Команда Telltale Games під час SXSW Gaming Expo розкрила першу інформацію щодо прийдешньої серії ігор про Бетмена. Прикрасити розповідь сценами із забавки розробники не змогли, але запевнили, що покажуть їх ближче до прем’єри гри, яка відбудеться вже влітку.

49840_uixalqmaop_ben_affleck_batman_by_crimsonxse_03481300

Бетмен — ідеальний персонаж для хлопців із Telltale, бо це ті самі люди, які зможуть понишпорити в голові героя і подивитись на проблему «Що на думці у людини в масці» під новим кутом. Кожної ночі Брюс Вейн обирає змінити Готем на краще. Розробники бажають показати, як дії гравця, що вплинуть на рішення Брюса, позначаться на поведінці Бетмена, і навпаки. У ключових ситуаціях гра навіть дозволить гравцеві обрати, Брюс чи Бетмен проживе чергову сцену.

Telltale обіцяє, що це буде нова інтерпретація всесвіту, події якого розгортатимуться у сьогоденні, а історія не перетинатиметься із жодним фільмом або коміксом про Людину-Кажана. Історію спрямують на стосунки Брюса і Бетмена та особисте життя Брюса, а не на головних ворогів Бетмена з оригінальної серії.

На гравців очікує стиль радше коміксу, аніж фотореалістичність, а також рейтинг M (17+).


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Цікаво, чи будуть якісь нововведення від ТТ, чи лише змінять історію та декорації….