Перші скріншоти і трейлер Valkyria: Azure Revolution

Анонс Valkyria: Azure Revolution, безсумнівно, став радісною подією для всіх прихильників серії. Тепер же у мережу виклали дебютні трейлер і скріншоти, які дають нам краще уявлення про майбутню гру.

Як виявилось, слово Chronicles з назви забрали не дарма, адже у новій грі дія відбувається в майбутньому під час революції. Імперія Рус захопила світову владу, а все завдяки знайденому ресурсу — цінному кристалу Ragnite. Країна повстанців — Ютландія — вимагає незалежності від колоніального панування, тож всіма силами виступає проти Імперії. Так і починається війна.

Дебютний трейлер можна подивитись нижче:

Також були опубліковані перші скріншоти, з яких можна впевнитись, що технологічно гра і справді зробила великий крок уперед, залишивши при цьому характерну для серії стилістику подачі картинки:

Вихід гри в Японії відбудеться десь у 2016 році. Коли гра вийде на світовий ринок, наразі невідомо.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Anatoli

  не сподобалось( гра, судячи з озброєння головних героїв та павукоподібних роботів , відступила від принципу відносного реалізму ближче до стандартного анімешного. І це жахливо :( Ще й на ПК не анонсовано. СЕГА, йди до біса.

  • Aken Bosch

   Погоджуюсь.

   Вангую, що в кінці нам доведеться битися з місцевим божеством/кимось хто вирішив стати таким..

   Це було одне з найшвидших розчарувань у грі яка мене зацікавила. (можливо я просто зандто погано сприймаю зміни) Вітаю СЕГА. Це справді досягнення.

   • XrayStyleZ

    >в кінці нам доведеться битися з місцевим божеством/кимось хто вирішив стати таким

    В оригіналі теж таке було, при чому не раз, але там воно сприймається непогано через загальний настрій у сюжеті і драму, що розгортається протягом нього. Ну і “лору” звичайно…

 • Serj FRIEND

  boobs-marketing )))

 • Соболев Дмитрий

  Перша частина була дуже приємною та оригінальною грою, сподіваюсь і ця не підкачає.