Перші враження від GameDev Conference 2015

Screenshot_1

Ось і відбулась найбільша західна конференція розробників GameDev Conference. Ваш портал PlayUA, як і обіцяно, теж відвідав цю подію і ось короткі враження перед розгорнутим репортажем.

Цьогорічна GameDev Conference дала дуже багато практичного досвіду, який урізноманітнився жвавими дискусіями та веселими розвагами. А найголовніше — тут майже весь час підтримувалась атмосфера щирого захоплення ігровою індустрією, яка передавалась від доповідачів до простих присутніх. Інформації було стільки, що її навряд чи можна було сприйняти на всі 100%, але навіть те, що врізалось у пам’ять, у підсумку стало неоціненним досвідом, якого зазвичай вчать роками.

На GameDev Conference 2015 була як і технічно-важлива інформація для спеціалістів, так і вельми цікава для простого ґеймера і людини, яка прагне розвиватись. Серед доповідачів були новачки в ігроіндустрії, які розповіли про бар’єр, який їм було необхідно подолати, щоб стати знавцями своєї справи. Виступали також люди, які вже не одне десятиліття працюють у сфері ігор, а деякі з них брали участь у розробці ігор світового масштабу. А ще був хлопчина схожий на “Росомаху” у виконанні Г’ю Джекмана. :)

Кількома речення описати це неможливо, а тому очікуйте повноцінний репортаж з місця подій!


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Natali

  а мене ніхто не покликав і я все прогавила(

  • Павло Федорович

   Стандартно(

  • А треба було частіше заходити на портал. Ми нагадували :)

 • YuRik Dreamer

  Я був волентером) Все дуже кльово було) А головне зміг поспілкуватись з Максом Гринівим, хлопцями з Vostok Games, дівчинкою текстурщиком з Gameloft, а такош Олегом Ібрагімовим:) А ще море позитиву, халявної кави, фруктів і печеньок) А також настільні ігри і консольки)
  На жаль, хлопців з плейюей не бачив(